Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

Sinoc je na RTS 2 bio interesantan film, Taking Sides - postavlja pitanja o znacaju muzike, njenom mestu u "prakticnom zivotu" i sukobu s njim kroz preispitivanje zivota i rada velikog dirigenta, Wilhelm-a Furtwängler-a, za vreme nacizma.

gled'o pre par godina...solidan film
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

iako licno nije ucestvovao u reziji (pisao samo pricu), vidi se apsolutni uticaj luc bessona

film je kombinacija profesionalca i taksiste...dobra akcija

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

pored onog blesavog kecmana i fenomenalnog partizana i ovu nedelju mi je obelezio martin skoseze, jer je na cinemaxu bio prikazan bande njujorka.

film sam gledao nekoliko puta, ali svaki put odlepim na ulogu danijela dej luisa

neverovatan glumac

takvi genijalci jos odrzavaju u zivotu americki film

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa nisu bili svi nezni i suptilni kao nas Karadjordje - jes' da je obesio rodjenog oca (il' bese brat, ne secam se tacno a mrzi me google-ujem) i posle mu glavu otfikario kum, al' u sustini sve su to bili fini ljudi ... :connie_nutzo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imala je amerika normalan i uobičajen demokratki razvojrat za oslobođenje od engleza, nekoliko ratova za teritorije (meksiko, francuska), jedan građanski rat, ukidanje ropstva...ništa što se već nije događalo u srugim delovima svetasve dok su se stvari dešavale na njihovom tluproblem je nastao kad ih je evropa pozvala da se uključe u prvi svetski rat, a oni 1917. prihvatili...testirali su svoju snagu, a rezultati i mogućnosti im se jako svidele...i tako imamo sad ameriku ovakva kakva je.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Желео бих да овај филм погледам поново након толиких година:   http://www.imdb.com/title/tt0062659/На нашем је наслов филма био :"Уби све и врати се сам".Да ли неко од колега можда има овај Вестерн?дискО_Сту

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Желео бих да овај филм погледам поново након толиких година: http://www.imdb.com/title/tt0062659/На нашем је наслов филма био :"Уби све и врати се сам".Да ли неко од колега можда има овај Вестерн?дискО_Сту

StoNe, ima na - The Pirate Bay - jedan jedini 800+kusur Mb
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

StoNe, ima na - The Pirate Bay - jedan jedini 800+kusur Mb

Архивирање започето, хвала Зоки  :connie_nutzo:.Иначе радња филма је смештена у време Вестерна али је прави Шерлоковски урађен.дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

jos jedno remek delo danijela dej luisa

na zalost, film sam tek sad pogledao, ali bolje ikad nego nikad

drama o ljudskoj sudbini religijske poruke, smestena u vreme americkog otkrivanja nafte na svojoj teritoriji

naviknut na briljantne uloge dej luisa, paznja mi je bila skrenuta na fantasticnu rolu mladjanog pola dana (paul dano) koji se toliko isticao da je povremeno bacao senku preko glavnog glumca

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...