Jump to content
Impuls

Filmovi koje volite

Recommended Posts

inace gledao sam i ovofilm je naravno stupidan, ali je meni bilo zanimljivo sto je nacin upravljanja surogatima (robotima) potpuno isti kao i upravljanje avatarima iz istoimenog filma pa se pitam ko je kome ukrao ideju

Знам га, једина предност што траје сат и двадесетак минута и све се одвија великом брзином.Није за препоруку али вреди погледати!стоН_Колд

Обавезно!Мала напомена: Дејвид Бови игра улогу Николе Тесле!стоН_Колд

upravo odgledaoveoma neobican film

Upravo gledao film " 12 " Nikite Mihalkova.

Veoma upečatljivo delo, duboko emotivno, podstiče na razmišljanje.

Svakako se treba pripremiti i opušteno i potpuno gledati ovaj film, možda i više puta.

Pozdrav svim filmofilima.

sama prica i nije toliko bitna (tema je SF sa kojom je tarkovski voleo da se igra) koliko je neverovatno do kakvog je savrsenstva tarkovski tezio i ta teznja ga je na kraju odvela u grob.

fotografija, svetlo, aunteticna scenografija, muzika, montaza...cisto savrsenstvo

OPSIRNIJE

Pogledao sam nove Transformerse...Dva i po sata bacena+dobrano sam se iznervirao tokom filma. Najbitnije od svega je da amerikanci mogu da demonstriraju svoju vojnu silu i da ratuju sa Deseptikonima, a u svakoj drugoj sceni Megan trci onako kljakavo-bezi od robota :buehehe: , sa razbarusenim gonjim delom, a u pozadini eksplozija milion...misliiim :buehehe: Vrhunac je bio kad je su ona i glavni glumac :blush: bili okruzeni sa 6 robota i ovi ne mogu da ih kiluju. Uh sal sam popizdeo...Inace, jos jedan + za sherloka i jedan - surogate. Ako vas bash lozi taj scenario upravljanja drugim telima imate i "Gamer" film na isti kalup.

Pogledao sam nove Transformerse...

Филм катастрофа мислим на Трансформерсе!

Осим новог Камара СС!

Али зато :

Postavljena slika

Вреди погледати :buehehe:

Мала напомена: По могућности погледати филм сам!

Препоручујем.

стоН_Колд

Подсети ме колега Чакија са Трансформерсима, али са главном мушком улогом.

Филм:

Postavljena slika

Је из '07

А филм:

Postavljena slika

Је хичкоков филм из 1954-те!

Тематика иста сценарио скоро исти, али разлика у годинама очигледна као и техника!

Изгледа да Амери ваде старе филмове и на бази њих праве нове.

стоН_Колд

Postavljena slika

Вреди погледати :buehehe:

Мала напомена: По могућности погледати филм сам!

Pogledano po preporuci. Dobrano pojačao zvučnike, zamračio sobu i pustio film. Film je vrhunski. Nemam šta drugo da dodam :buehehe:

He he.... Gledam nešto vreme napolju i razmišljam se da li da pustim sledeće Dobermann 1997 sa Vinsent Kaselom ili Biker Boyz sa Lorens Fišburnom :buehehe: Mislim da ću oba :buehehe:Ovaj dan je samo za mene :punk:

Ljudi, sad sam dosao iz bioskopa Usce(odlicna sala, oko 500 mesta, nije autobus k'o vecina novih), gledali smo Avatara - jednu rec imam: WOW !Prica k'o prica, nije losa, citao sam takve SF romane i pre 30 godina ali nivo realizma i intenzitet dozivljaja u ovoj novoj tehnici je nezamisliv, stvarno sam impresioniran, idemo sledeceg vikenda da ga gledamo opet :buehehe:

Pre vise od cetvrt veka sam isao u Bg da gledam Flashdance u Sava centar. Pitao sam prijatelja sa kojim sam isao da li je gledao? Odgovorio mi je: u Beogradu se ne pita da li si gledao nego koliko puta si gledao. Ljudi su po 7-8 puta isli gledati taj film zbog tada najjaceg bioskopskog ozvucenja u Evropi i tada drugom po velicini platnu u Evropi. Nemjte me drzati za rec ali mislim da je rec o 40000W.

ja sam u prestonicu isao samo da gledam Rattle & Hum -vise se i ne secam gde , ali je za tu priliku bilo instalirano Bose ( ? ) ozvucenje sa nekim tubulrnim sub-ovima .... smestenim na bini ispod platna poprilicnom duzinom ;iskreno - ne secam se zvuka - bejah klinac , sve je bilo dobro , curice okolo ......mnogo bolje se secam nekoliko JAzz Festova na koje sam isao u Prestonicu ....