Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

ne vidim kako bi radnja filma mogla da stigne do starosti Alije, da ATJ moze da je glumi

u vreme preuzimanja Arakisa, preuzimanja vlasti od Padisaha, kad Alija kilne Raikonena a Pol Fejd-Rautu - Alija je bila balavo detence, telom

jedino ako film pokriva neki pogled u buducnost ...... 

 

no, ce vidimo

ene, ja jos nisam ni Dune (1) pogledao ....... cekam Dune 3, pa da bingujem :rofl: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 minuta, Zen Mod reče

ne vidim kako bi radnja filma mogla da stigne do starosti Alije, da ATJ moze da je glumi

u vreme preuzimanja Arakisa, preuzimanja vlasti od Padisaha, kad Alija kilne Raikonena a Pol Fejd-Rautu - Alija je bila balavo detence, telom

jedino ako film pokriva neki pogled u buducnost ...... 

 

no, ce vidimo

ene, ja jos nisam ni Dune (1) pogledao ....... cekam Dune 3, pa da bingujem :rofl: 

Mislim da pravi skok od 15 godina u flmu...ili je vizija odrasle Alije...ce da vidme :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Mikorist said:

Mislim da pravi skok od 15 godina u flmu...ili je vizija odrasle Alije...ce da vidme :D

eo sad ce Dune 3, pa cu i ja pogledam

 

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neverovatno kakav saldo zbirnih kritika ima DINA 2.  97% ima  na RT i 80 na Metacritic. 

Ni Odiseja u svemiru 2001 nema toliki procenat. Ima THE GODFATHER:sarcastic_hand:

Šta god mislili ja idem u IMAX da gledam ovo. Nema šanse da mi promakne da gledam u bioskopu.

:drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

DUNENEWSNET.COM

Listen to two tracks from Oscar-winner Hans Zimmer’s original motion picture soundtrack for ‘Dune: Part Two’. The full album is available on February 23, 2024.

:coffee:

https://www.businesswire.com/news/home/20240215811726/en/Dune-Part-Two-Original-Motion-Picture-Soundtrack-Music-by-Hans-Zimmer-Available-February-23rd

 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 2/22/2024 at 8:18 AM, Mikorist said:

Neverovatno kakav saldo zbirnih kritika ima DINA 2.  97% ima  na RT i 80 na Metacritic. 

Ni Odiseja u svemiru 2001 nema toliki procenat. Ima THE GODFATHER:sarcastic_hand:

Ma ti glasovi se kupuju na tim sajtovima za svaki novi film. Uvek bude brutalna ocena, a onda posle pola godine splasne potpuno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 2/22/2024 at 8:18 AM, Mikorist said:

Šta god mislili ja idem u IMAX da gledam ovo. Nema šanse da mi promakne da gledam u bioskopu.

:drink:

Htedoh da prokomentarišem malo ovo. Kad je izašao avatar 2, pogledao sam koji od domaćih cineplexa ima najbolju sliku, na kraju smo otišli u onaj beo tržni centar u vojislava ilića. On je kao imao i 3D i IMAX i laserski projektor itd. Na kraju nisam bio zadovoljan slikom, jeste da je 3D izgledao super, ali je slika bila dosta isprana, valjda je to mana svakog projektora.

Kući imam dva TVa. Jedan LG OLED noviji, A serija, i jedan matori obični samsung, namerno sam po oglasima tražio da kupim iz poslednje serije koja je podržavala 3D, H serija, i naravno aktivne naočare. Baš volim taj 3D u filmovima, naravno nije baš svugde izvedba dobra. Ljudi pljuju 3D ali ja sam ljubitelj. Pre kupovine OLEDa izbor je bio jasan, gledaću film u 3D varijanti ako je ima, ali sada se dvoumim, ne znam da li da gledam običan 2D u HDR varijanti na OLEDu, ili u 3D u varijanti na starom TV sa običnim kvalitetom slike (ok, bude malo tamnije zbog naočara, ali može da se pojača brightness).

Izmenjeno od Koja
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, Mikorist said:

Najbolji film ikad :happy64:

 

a jes, bas

:smesna:

 

kako moze film koji se zove "3 dana u zivotu petomilenijumskog Imperatora" da bude najbolji ......... :Viannen_loungelizard:

ovo je bre film, ne treba mu prequel, ne treba mu sequel

a ni on nije najbolji

 

WWW.ZENMOD.IN.RS

 

spacer.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...