Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

Presretoše me promoterke u stop shopu. Napraviše mi neku anketu o Avangersima. Nit znam šta je to, ni šta me pitaju ni o čem se radi.

heres-an-official-avengers-endgame-promo

Uglavnom, kako sam nabadao dobro sam i prošao. 4 od 10. Statistički bi bilo 2,5 od 10 ( 4 ponuđena)

Ne dobih ulaznicu za film. Ne bih ga ni gledao ni da sam dobio.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma brate.... Avengers Endgame je megamix svih MCU filmova. I baš ginu oni koji sam mislio da neće....znači dinar Diznilendu više ne dam...Zadnjih sat je vrh akcija i efekti........Braća Ruso su postali Rajan Džonson.

 

Msm vratili su sve nazad . A pri tom ubili meni dva omiljena heroja. A trećeg onesposobili.... te sa slike....sa postera..........brate..... Gore od predhodnog filma. 

Sva sreća pa nisam išao na premijeru.....

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 4/26/2019 at 8:09 AM, chakija said:

Svakako ću ga pogledati bar još dva puta u 4dx.

:tease:

Dva puta gledao. Više sam se isplakao zbog rupčaga u plotu nego zbog dva omiljena heroja koja mi ubiše.Pokušaću da objasnim bez spojlera. 
Jako je nezgodno kad imaš vremensku mašinu u univerzumu....sa jednom verzijom nje možeš da se podmlađuješ do nivoa bebe a sa drugom da putuješ kroz vreme..... Realno u tu prvu verziju mogu sad i mrtvaca da ubace i naprave ga mladim...... +Hank Pym is back. Šta god im padne na pamet može da bude sad. Mogu da se spoje sa X-Men. A opušteno preko Quantum Realm mogu da uđu i u Star Wars univerzum sa sve Kajlo i Rej, ne bi me začudilo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
Odličnooo!!! Nek pređu na Star Wars.
1693774168_ScreenShot2019-04-30at12_24_41PM.png.7805037ff5b2e1f82bdb494f51d4f816.png
Najavili novu trilogiju za Star wars, isto tako pomerili za godinu dana premijeru Avatar...i taj serijal ce imati vise nastavka.

Inace pogledao Arctic, dobar film. Drzao paznju sve vreme. [emoji3]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...