Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

Pogledao danas The Highwaymen na Netflix platformi.

Kevin Kostner i Vudi Harelson odrzali masterklas glume.

Bas mi "legao" ovaj film. Preporuka. :thumbsup:

Teksaski rendzeri, povratnici u cilju eliminacije cuvenog geng para ( Boni i Klajd ).

Ono sto me je insultovalo nakon gledanja ovog filma su kritike, narocito kritika The Guardian-a.

Toliki animozitet prema svemu sto dolazi iz Netflix-a je toliko ocigledan i postaje polako i oduran.

 "Dinosaurusi" iz filmske industrije polako posrcu, ali i dalje imaju uticaj na pojedince da pisu konstantno negativne kritike.

Zakljucak - ne verujte svemu sto napisu Metacritic, kao i RT ( Rotten Tomatoes ).

O "jadnom" The Guardian-u necu vise trositi reci. 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Zen Mod said:

nisam gledao

sinopsis me nije zagrejao pa .....

E, ovaj film od mene ima ozbiljnu preporuku. 

Svaka pojava Arona Sorkina kada iscitavam o nekom filmu mi momentalno pali crvenu lampicu. :)

https://www.imdb.com/name/nm0815070/

Hint : The Social Network i TV serija The Newsroom. Najkrace receno - remek dela. :worship:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trilogija     Unbreakable - Split - Glass      sjajnog režiisera    M.Night Shyamalan-a

Film Glass  dobio šansu zbog poznatih faca na plakatu: Samuel L. Jackson, Bruce Willis.

Odmah na početku se kapira povezanost sa poznatim filmom  Unbreakable iz 2000.    Ali tu nešto nedostaje.   Da, nedostaje Split (2016)   nastavak filma Unbreakable koji majstorski dobija sponu sa sa prvim delom u poslednjem kadru.   Nažalost taj sam film somehow propustio i sinoć ga ogldedao. Stoga vam i skrećem pažnju, da ako ste propustili Split kao ja, prvo pogledate njega, pa treći deo trilogije- Glass.

Ok, sve bi to bilo u granicama  holivudskih filmića o superherojima iz stripova , da u  trećem delu trilogije  JAMES McAVOY nije razneo ulogu.

 Wow, taj momak tako suvereno glumi da sam  evo 2 dana posle filma totalno omađijan. Definitivno dok traje film samo sam čekao kada će opet da krene sa briljantnim promenama karaktera. I obratite pažnju u kontinuiranim sekvecama bez montaže menja lik u sekundi, neverovatno. 

Split je dobar film u kojoj James  briljira, ali u Glass je sve to popeo na jedan neverovatan glumački nivo. Stoga preporuka ogldeajte trilogiju ovim redosledom.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

slazem se sa svim potpisanim , jedino sto McAvoy-eva gluma u zadnja dva filma uopste nije iznenadjenje

da dodam , fizicke egzibicije (pri tome ne mislim na CGI) su najmanji deo toga sto je ovde prikazao

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...