Jump to content
Impuls

Filmovi koje volite

Recommended Posts

http://www.imdb.com/title/tt3616916/

Jest puno klisea, mozda je i predvidljivo ali i pored toga odgledali sa uzivanjem. Interesantno, budzet 50 milion nkruna a pola tog iznosa potroseno na animaciju cunami talasa u norveskom fjordu koji btw izgleda zaista impresivno.

Extra bonus izvanredni predeli Norveskih fjordova i planina.

Ja sam ga sad odgledao, mojoj se ženi sviđa, ja nisam nešto impresioniran. Daleko od toga da mogu nešto ozbiljno da zamerim filmu koji još jednom žvaće prežvakanu temu iz drugog ugla i to čini na pristojno dobar način, ali ništa što bi me otreslo i pomerilo... Prepričavanje ne dolazi u obzir, da ne kvarim onima koji ga nisu gledali ;)

.

Star Wars: The Force Awakens

http://www.imdb.com/title/tt2488496/?ref_=nv_sr_1

FMPj1U9.jpg

Evo sad se vrnuk sa 3de prodzekshn gore pomenutog filma.

Film je  neopevano djubre.Djeca su u bioskopu pospala posle sat vremena - i njima je bilo dosadno.

Ko nije gledao film u bioskopu bolje nek ne ide,ne bacajte pare bez veze.

Djeca su u bioskopu pospala posle sat vremena - i njima je bilo dosadno.

Ja sam ispoštovao dobru praksu kušanja pre konzumacije... Ubedih ženu da nemam ni jedan dobar izgovor da idem u bioskop na osnovu steknutog iskustva. CAM snimak je daleko bolji od proseka, film mi se nimalo nije dopao. Nisam hteo da komentarišem o filmu na forumu jer sam posle nekih 40 minuta odustao, ali ne zbog lošeg snimka...

StarWars Fail.

Pošto je kasno da editujem post, a vezano za Star Wars VII, imam sve prethodne nastavke u onim HD-full length verzijama, i da me neko pita da li sam ljubitelj, definitivno bih rekao da jesam. (mislim čak da se na tim delovima gde su filmovi snimljeni, disk izlizao od upotrebe) Volim da pogledam i dobar Sci fi, pa je moguće da previše očekujem od svakog narednog nastavka i da je to utiče na konačan sud. Kad se nađem u takvoj dilemi, odem pa pročitam pokoji review: http://www.imdb.com/title/tt2488496/reviews

Više od pola svih glasova na imdb je od osam do deset od deset. Međutim, naslovi review-a (takođe na imdb) su: 

It is not a sequel, but a remake (4/10)

Boring and predictable (4/10)

It's like when an unknown Chinese manufacturer decided to make a fake iPhone (3/10)

Perfectly average (5/10)

The Manipulation Power of Nostalgia and Mass Appeal (1/10)

Was this supposed to be a SEQUEL....or REBOOT? Failed miserably at both.... (2/10)

Blockbuster: Unimaginative, cheap, no fantasy, lacked vision (1/10)

itd...

Ne znam koliko je ovo merodavno i zašto je mnogo više onih kojima se film nije dopao bili toliko isfrustrirani da sednu i napišu review. Tek poneko je stao u odbranu stava da je film odličan... Pogledaću ga svakako celog ali se bojim da to neće ozbiljno promeniti moje mišljenje.