Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

On 1/8/2019 at 8:26 AM, crni. said:

venom je žešća glupost i kao lakmus papir pokazuje mentalno stanje američkog gledaoca

na akvamena nemam nameru da trošim svoje vreme, kao što nisam ni na avatara

Uhhhhhhhh . . . . :)

Venom - kao "ljuti" DC-jevac priznajem da sam uživao. Doduše, kako za Marvel, tako i za DC filmove je potrebno elementarno poznavanje stripa.

Akvaman - rapsodija i novi korak napred za DC. Black Manta rulezzzzzz. :clapping:

Stay tuned ( u toku dana biće nešto o filmu "Polar" i još o par TV serija  koje sam odbindžovao dok sam bio u egzilu :) ).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

polar gledao juče...apsolutno sjajan...tarantino-rodrigez šablon, ali nema veze...da je bio neki drugi izbor glavnog glumca umesto mikelsena ne znam kako bih reagovao, ali taj čovek ima izmišljenu facu za ovakve uloge

widows gledao preključe...još bolji...da nema braće koen ovaj crni mek kvin bi mi ostavio najjači utisak u poslednjih nekoliko meseci...izbor glumaca, muzika hansa zimera, savršen scenario ostavljaju bez daha

scena u kojoj kolin farel ulazi u auto i priča sa sekretaricom, jedan kadar...pa to od brajana de palme nisam video

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Doktor said:

Doduše, kako za Marvel, tako i za DC filmove je potrebno elementarno poznavanje stripa.

 

Za Alitu treba poznavanje Mange.... vidim da se ameri gube polako u kritikama (zajebo ih Kameron :smesna:).... mada drži se 53% na RT (a nije ni do 100 kritika doguralo)

https://www.rottentomatoes.com/m/alita_battle_angel

p.s.

Lično mislim da će ovaj film da pokida Box Office u Aziji -$1bn minimum! :guitarplayer:

 

Voleo bi da Alita bude dobar film, naravno, ali voleo bi i da prodje dobro pa da dobijemo i nastavke i da vidimo i Sechsa koji je moj omiljeni lik iz Alite kao i Space Karate i ZOTT turnir .

 

Space Karate će da zajebe Star Wars ako prikažu 50% kako je u Mangi :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto @crni., koja si ti kontroverza.

Venom ti glupost, a Polar ti je sjajan. 

Upravo u Polar-u je ta "brzina", taj stripovski narativ, sve jako brzo, dinamicno . . . 

Meni je ugodjaj bio jos (mozda ?) veci, zato sto sam instalirao aplikaciju na Sony PS4 Pro za Netflix, tako da "peglam" na 4 K i sa uzasno "jakom" rezolucijom. Boje su ultra vividne, zvuk mi je cini mi se, jos atraktivniji, bolji . . . 

Recimo, RT ( Rotten Tomatoes ) i Metacritic se hvataju za glavu i ocenjuju najgore moguce Polar. 

Atm, RT ga ocenjuje sa svega 21, a Metacritics sa tek 19. :huh:

Upravo sada dolazimo to tvoje teze mentalnog stanja Jenki gledaoca. Hmmmm . . . a evo i Jenki kriticara.

IMO - Polar je takodje jedan film za kokice, Kolu, opustanje i leve i desne hemisfere mozga. Looda akcija.

Btw, Blut aka Gazda iliti Metju Lukas. Koji frik, a ? :buehehe:

mat.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@shonne,

od svega gore navedenog nisam odgledao ni jedan. Zasto ? Cekam bolje kopije da izadju.

Ovako na nevidjeno, a dosta toga procitanog, plus moji ljubimci ( Vigo M. & Olivia C. ), ja bih iskreno voleo da tebi viknem pivo, ukoliko bi neko od njih dvoje ( ili oboje :dance2:) dobije Oskar-a. 

Serije . . . . kasnije se prebacima tamo u temu . . . hint ( True Detective 3rd Season :D).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 hours ago, Doktor said:

Eto @crni., koja si ti kontroverza.

Venom ti glupost, a Polar ti je sjajan. 

Upravo u Polar-u je ta "brzina", taj stripovski narativ, sve jako brzo, dinamicno . . . 

Meni je ugodjaj bio jos (mozda ?) veci, zato sto sam instalirao aplikaciju na Sony PS4 Pro za Netflix, tako da "peglam" na 4 K i sa uzasno "jakom" rezolucijom. Boje su ultra vividne, zvuk mi je cini mi se, jos atraktivniji, bolji . . . 

Recimo, RT ( Rotten Tomatoes ) i Metacritic se hvataju za glavu i ocenjuju najgore moguce Polar. 

Atm, RT ga ocenjuje sa svega 21, a Metacritics sa tek 19. :huh:

Upravo sada dolazimo to tvoje teze mentalnog stanja Jenki gledaoca. Hmmmm . . . a evo i Jenki kriticara.

IMO - Polar je takodje jedan film za kokice, Kolu, opustanje i leve i desne hemisfere mozga. Looda akcija.

Btw, Blut aka Gazda iliti Metju Lukas. Koji frik, a ? :buehehe:

mat.jpg

prvo, venom je kao strip žešća glupost tako da ni film ne može biti bolji

drugo, od stripova super junaka voleo sam samo hulka...da bih čitao strip mora biti ovozemaljski pa makar to bio zagor ili komandant mark

i treće, tom hardi je apsolutni promašaj za tu ulogu slično kao i arnold švarceneger u onim idiotskim komedijama

u polaru je sve suprotno od gore navedenog, zato mi se sviđa

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Prvo, drugo i trece - tvoj ukus, tvoj ugao gledanja, tvoje licno misljenje. 

Naravno, ja se ni sa jednom od  gore navedenih stavki ne slazem.

Uostalom, zasto bi se svi slagali u svemu, zar ne ?

Poslednja tvoja recenica vezana za Polar i suprotonosti, potvrdjuje tvoju kontroverznost.

NHF. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

BAFTA 2019 pobednici ( + nominacije ) :

https://www.goldderby.com/article/2019/2019-bafta-awards-full-winners-list-72nd-annual-baftas/

The Favourite ( od 12 nominacija, zabo 7 pobeda :thumbsup: )

Od svih dobitnika, najdraža mi je pobeda Olivije Kolman definitivno. Sjajna glumica. :worship:

Vigo M. izgubio od Rami Maleka, jbga. 

Roma - paaaaa . . . hmmmm. Ke vidime na Oscar večeri kako će se provede ?

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...