Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

1 hour ago, Doktor said:

Dugometražni film je kao audiovizuelni format na izdisaju. :rofl:

Na žalost.

 

 

mjok

nemamo mi uvid u celokupnu produkciju, nicega

drugo je ako se ogranicis decidno na komercijalnu ponudu, u nasem kutku galaksije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, Woland reče

jesam li ja ispravno shvatio da su Plavi Somot i Rozmarina Beba kurton filmovi?!

Jok. Nego da su strasni.

 

Jos strasniji i potresniji mi  je ovaj

WWW.IMDB.COM

Schindlers Liste: Directed by Steven Spielberg. With Liam Neeson, Ben Kingsley, Ralph Fiennes, Caroline Goodall. In German-occupied Poland during World War II, industrialist Oskar Schindler gradually becomes concerned for his Jewish workforce after witnessing their persecution by the Nazis.

ovo mogu da gledam samo kad sam u posebnom stanju

svakako ne za novogodisnje praznike.

 

A inace sam stalno u fazonu da gledam neku razbibrigu. Decije filmove, komendije i crtane. :buehehe:

Ovaj rad me ne zamara

:D

 

 

ovo...itd :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Da, upravo to @John Coltrane:thumbsup:

"Kratak metar" i dalje opstaje, cak sta vise, belezi plus.  :)

Za milenijance, instant gledanja, u pauzi posla, pred spavanje, za voznje po bus-u od tacke a do tacke b   . . . 

Dodatno, streaming, platforme, gomila zatvorenih bioskopskih sala po svetu ( dakle, nije ovo neki lokalni, srpskoprestonicki izolovani slucaj ;) ), slabi skriptovi aka scenarija, nedostatak ideja, nedostatak novca uzrokovan pandemijom, ukazuje da je celovecernji film aka "dugi metar" u velikom problemu, IMO skoro pa u smrtnom ropcu.

Dodao bih ovde samo da trenutno uz ovaj ultra "kratki metar" idu i tv serijali u trajanju po epizodi max 23 min.

Jbga, da mi je neko pricao preneseno na vinil igraliste da ce opet zavladati singl ploce, slatko bih se nasmejao.

Kada ono, medjuoa. :coffee:

 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 1/13/2023 at 3:46 PM, Doktor said:

..."Kratak metar" i dalje opstaje, cak sta vise, belezi plus.  :)

Za milenijance, instant gledanja, u pauzi posla, pred spavanje, za voznje po bus-u od tacke a do tacke b   . . . 

Na Youtube kanal DUST. Kratki SciFi filmovi za ljubitelje žanra. Može lepo da se probere.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
WWW.IMDB.COM

Edge of Tomorrow - Live. Die. Repeat: Directed by Doug Liman. With Tom Cruise, Emily Blunt, Brendan Gleeson, Bill Paxton. A soldier fighting aliens gets to relive the same day over and over again, the day restarting every time he dies.

Gledao ponovo ne znam posle koliko vremena. Kakava filmčina u odnosu na ostali crap :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...