Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

Odgledao večeras na 3. kanalu sjajan film "Moja generacija". Većina sigurno može da ga gleda vraćanjem u nazad. Za moju generaciju kao vremeplov, odlično urađen. Narator i producent je Majkl Kejn, mizika iz šezdesetih. Mesto radnje London 60.-ih, glavni likovi su iz nove generacije radničke klase koja je rešila da raskine sa klišeima da menjaju svet. Uživao sam, topla preporuka.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 2/20/2022 at 10:19 AM, Miko said:

Inače princeza Irulan uopšte nije naivna po knjizi...što kažu ameri i ona je bad ass - zna da se bori - što je opet zasluga Bene Gesserit obuke:sarcastic_hand:

 

niko tu nema a da nije Bad Ass

 

35 minutes ago, shonne said:

Dobar, svidja mi se...ali bre mnogo BOLESTAN 😁😂💪

561897011_Screenshot_20220222-1334452.thumb.png.153e7b71ccb09aff21df7f2c941a0c25.png

 

jes vala

skinuo odmak, pogledao par trenutaka (nesam izdrzao) i obrisao

od filmova , samo romanse dolaze u obzir u zadnje vreme

ono - lepotica i zver i te stvari ....

:smesna: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 minutes ago, Zen Mod said:

jes vala

skinuo odmak, pogledao par trenutaka (nesam izdrzao) i obrisao

od filmova , samo romanse dolaze u obzir u zadnje vreme

ono - lepotica i zver i te stvari ....

:smesna: 

Strasno kad se odraste na kaubojci i indijanci i napravi prelaz na lepoticu i zver 😁😂💪🙏

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre par dana progledao na HBO GO poslednji Klintov film :

Cry Macho - ne zelim da dajem kritike, ali ima ona narodna "sviraj, sviraj frulu, pa za pojas zadeni".

Blondie bi trebalo da se i definitivno penzionise u svetu filmske umetnosti i ostane nam u lepom secanju.

Vrlo je moguce da ga rad odrzava zivim i kol'ko-tol'ko vitalnim. Ali . . . . . 

Samo za hard core fanove Istvuda za pogledati jedared. I to kada ono bas nemate sta pametnije da radite. 

 

klint1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

52 minutes ago, Doktor said:

Pre par dana progledao na HBO GO poslednji Klintov film :

Cry Macho - ne zelim da dajem kritike, ali ima ona narodna "sviraj, sviraj frulu, pa za pojas zadeni".

Blondie bi trebalo da se i definitivno penzionise u svetu filmske umetnosti i ostane nam u lepom secanju.

Vrlo je moguce da ga rad odrzava zivim i kol'ko-tol'ko vitalnim. Ali . . . . . 

Samo za hard core fanove Istvuda za pogledati jedared. I to kada ono bas nemate sta pametnije da radite. 

 

klint1.jpg

i sta sad?

msm, i ti i ja smo hard core fanovi, mozemo da ga kritikujemo al cemo opet gledati film i uzivati

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zen Mod said:

i sta sad?

msm, i ti i ja smo hard core fanovi, mozemo da ga kritikujemo al cemo opet gledati film i uzivati

 

Pa nista. :BeerMugCheers:

Morao sam da se objektivno osvrnem na ovaj film gde nas Idol sa 80+ godina flertuje sa udovicom Meksikankom, gde jase u padoku konja kao mladjan momak . . .  

Imam negde, na nekom flash-u Dobar, Los & Zao . . . . pogledam ja to po ko zna koji put ovi dana sa setom.

Btw, moj Idol iz tog filma nije bio Klint, vec Eli Wallach. :crazyrocker:

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Doktor said:

Pre par dana progledao na HBO GO poslednji Klintov film :

Cry Macho - ne zelim da dajem kritike, ali ima ona narodna "sviraj, sviraj frulu, pa za pojas zadeni".

Blondie bi trebalo da se i definitivno penzionise u svetu filmske umetnosti i ostane nam u lepom secanju.

Vrlo je moguce da ga rad odrzava zivim i kol'ko-tol'ko vitalnim. Ali . . . . . 

Samo za hard core fanove Istvuda za pogledati jedared. I to kada ono bas nemate sta pametnije da radite. 

 

klint1.jpg

Ja počeo da gledam i prekinuo. Bilo mi žao da ga gledam onako isušenog i presamićenog. Možda nastavim nekom prilikom...

Inače, kapa dole za Gene Hackman-a. Čovek je prekinuo na vreme, rekao bih...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...