Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

7 hours ago, Mikorist said:

Baš me zanima tvoje mišljenje. :buehehe:

pricao sam, ali najverovatnije nisam pisao - svojevremeno sam imao naviku da iznajmljujem VHS u serijama - svi filmovi jednog glumca ( u extra dobroj videoteci tad), svi filmovi jednog rezisera, pa sam cak i napravio par serija - svi filmovi jednog scenariste (mada da se ubijem ne mogu da se setim kojih)

ja sam ti fan - za mene nema loseg albuma Tangerine Dream, Zepp, Jethro Tull itditd

tako i sa glumcima i reziserima - valjda imam srece da su mu omiljeni oni koji su ulozili svoj licni minimalni nivo u svaki film, a nisu samo idradili za honorar

tako da - meni je prakticno dovoljno da postoji ocekivani feeling (msm, retko se desava da pocinjem da gledam film u kome mi je sve nepoznato) i onda ne marim mnogo za optimalnu brzinu predocavanja radnje i sta ti ja znam 

primer - Rutger Hauer valjda nije nikad napravio losu ulogu ........ a glumio je u losim filmovima

tako da - nije ni svaki Bogovetni dan izuzetan, zasto bi filmovi bili

to samo u FiFi moze da se desi, po periodicima, da je svaki novi prezentovani uredjaj otkrovenje  :rofl: 

razvila se hype kultura - sve sto je manje od remek dela je razlog za pljuvanje, a eto desi se da se nesto pljuje horski , pa se 10-20-30 godina kasnije prizna da je to ipak bilo ujebote

primer 2 - klinka Tatiana Maslany - eto vec ne mogu da se setim serije, nisam je ni ispratio do kraja........ izimbdovah - Orphan Black - mala malecka, nema sta da je vidis ......... ali je elementarna nepogoda od glumice ; ko je gledao seriju (dobra do/sa 2-ge sezone, posle se pogubili scenaristi) zna o cemu pricam - glumila 5-6 razlicitih klonova, plus i to kako neko od tih klonova impersonifikuje drugog klona

nije ni cudo onda posle - u Perry Mason, kad se pojavi zauzme 2 ekrana

i She-Hulk ce da odradi ko lagani domaci

 

ene - neko sad da napravi Rubljova, prvo bi se sprdali sa njim godinu dana, onda bi se uozbiljili i zamerali da nema dovoljno srba, homo, crnaca, macaka, mongola,astronauta i tako dalje

internet je ko farma i parovi - svako moze da napravi kanal i da prica o drugima

srecom , postoji i za one druge ista mogucnost - svako moze da napravi kanal i da pokaze sta zna , bez price o drugima 

jedan je bio Rajko Munitic; kad je malo sazreo (godine) vise se nije bavio negativnom kritikom ........ sve njegove kritike su bile pozitivne - jednostavno, javno se bavio samo onim stvarima kojim se vredelo baviti .....

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"Novi Matrix" je jad jadni. Plitko, bez ideje. Posrali se na sve urađeno, posebno na maestralnu jedinicu (koja je po meni bila sasvim dovoljna i sveža za gledanje i dan danas). Dovoljan je samo izostanak pravog agenta Smita da sve padne u vodu. Baš poražavajuče za ljubitelje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

31 minutes ago, Mikorist said:

Ne znam. Ovaj film je kao gola žena da se skine ispred tebe ali da joj ništa ne radiš. Samo da gledaš...nema radnje ali lepo na oko :buehehe:

Miko, ono nije samo da se skine, treba tu i da ima "nesto", ne samo... :)

Nego, jesi li gledao ovo?

WWW.IMDB.COM

Arcane: With Hailee Steinfeld, Kevin Alejandro, Jason Spisak, Harry Lloyd. Set in utopian Piltover and the oppressed underground of Zaun, the story follows the origins of two iconic League champions-and the power that will tear them apart.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, ninja said:

Eto, sinoc odgledah novi Matrix. Daleko da je kao prvi ali kome se svidjeli prvi mxi, pogledace i ovaj.

Meni je inače prvi matrix bio i najbolji, ovaj je samo malo apgrejdovan  ušminkaniji tako da može da prodje. Najviše hvali prvobitni agent Smit i pomalo Morfeus:oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...