Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

@Zen Mod auuu, care sinoć odgledao pola Hard to be a God a da li ću smoći snage za drugu polovinu... I ako uspem to će biti potpuni mazohizam. Definitivno film za jak stomak a verovatno da je najbolje bar dva puta ga pogledati jer u prvom šok ometa "fabulu radnje". Ali zato likovi, ambijent, scena ma sve je totalno ludilo. Thanks for tip.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Glasao. :)

Pa sto mu dade 10/10 ? Posle gledanja one "dzigerice" od kopije sto kola trenutno net-om ?

Nekako realno je IMO 8/10 ili max. kao hard core fan-u 9/10. 

Procitah i ostale tekstove aka rivjue. Definitivno ce biti film kontroverza sto samim tim ima jednu pozitivnu crtu.

Cekam neku pristojniju kopiju, bolje bioskopsku projekciju, pa se opet vidimo ovde. B)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
2 hours ago, shonne said:

Sad cekamo bambulu 😁💪

Neki nestrpljivi ubacili Eng titl, pashe za verziju izaslu pre par h od samo 900 Mb ( upravo testiran kvalitet na laptopu, kao i na TV-u preko flesha - odlicno 5 ). 

Taman da bude kao nekad' : nedeljno popodne, (ali nije ) nogometni dan. :popcorn: :drink:

Hint : GalaxyRG    :Viannen_loungelizard:

 

Thnx Mikane. :happy64:

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znači tek sad sa titlom je film udarac. Koliko god da je velik TV mali je za ovo...

Znači imam potrebu da sedim ispred TV i zurim da bi video manu - nema manu tehnički gledano.

Efekti su toliko dobri da imaš utisak da je dokumentarac snimljen na drugim planetama.

Ceo film je režiser prebacio iz digitalnog u analogni format - pa prebacio opet u digitalni - ima čak onaj 75mm grain - Technicolor boje.

Fali mi projektor. :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 18 časa, Aoxomoxoa reče

Upravo sam odgledao film...al' izgleda neku skracenu verziju...nema kraj...

Nije skraćena verzija nego je prva epizoda.

Treba tri filma da budu. Trilogija

Dune 1

Dune 2

Dune - Messiah


Ja da sam Džordž Lukas i da pravim Dine film krenuo bih odma od Dine -Mesija....

A onda uradio prekvele :risitas:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...