Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...

Momcovi, dobijamo tri, DA TRI, albuma za Dine! Denis je rekao da je Hans i dalje bio nadahnut čak i nakon završetka filma pa je nastavio da piše muziku! WTF??? Ili za 3 filma ????:D

https://www.businesswire.com/news/home/20210723005099/en/Three-Epic-Dune-Soundtracks-Featuring-New-Music-From-Academy-and-Grammy-Award-Winning-Composer-Hans-Zimmer-Coming-From-WaterTower-Music

Citat

OS ANGELES--()--WaterTower Music is honored to announce the upcoming release of three separate album releases of music from and in celebration of Warner Bros. Pictures and Legendary Pictures’ “Dune,” the highly-anticipated adaptation of Frank Herbert’s seminal bestselling book from Academy Award-nominated filmmaker Denis Villeneuve (“Arrival,” “Blade Runner 2049”). The film is scheduled to open around the world beginning September 15, and in the U.S. on October 22 in theaters and in the U.S. on HBO Max. All three albums feature the music of legendary composer Hans Zimmer.

Nesto mi čudno da je Hans toliko nadahnut :laugh1tooht::rasta:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

idi bre ninja

tri dana me stomak vrteo posle gledanja tog filma

@ kroka - ce proverimo ........ posle godinu dana sam polako poceo da gledam filmove ........ neki dan pogledah jedan, posle se pitah sta mi je to trebalo ...... :rofl: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 6/16/2021 at 7:41 PM, крокодил said:

Film je sinhronizovan na engleski. U principu, nista novo, ali interesantno za videti gde su zemlje Skandinavije dospele sa migrantskom politikom. Film, naravno, nije dokumentarni, nego klasicna policijska prica. Do polovine filma odlican, druga polovina truba. Treba odgledati, nije gubljenje vremena. Verujem da tamo tek dolaze neprijatne situacije i teska vremena.

images.jpeg

To je film i nema sta tu zanimljivo da se vidi... a u Skandinaviji je bilo i većih talasa, posebno onaj kad smo mi dolazili... i tada se zestoko pljuvalo i bojalo, sto bradonja sto turbana a i onih sahista ... cak su ljudima drzali casove gdje se nužda radi i da se voda posle povlači (pritiska ovdje) .... i smiri se more, valovi nestase i svi prezivjesmo... a kapitalistima a i srednje i vise stojecim treba uvijek dostavljaca pica za dzaba, onih koji ciste, voze autobuse i kamione, rade u prodavnicama 24/7, cuvaju i paze stare, za crkavicu i to 2h ovdje, 2h tamo ali samo kad treba,  kad te nazovu...  Kažu, ovdje su mnogi taksisti sa fakultetom... ali pravim. 

Izmenjeno od ninja
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...