Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

  • 3 nedelje kasnije...
  • 4 nedelje kasnije...

Da, ovde ima pametnih, pa bi mi bilo drago da još neko prokomentariše.
Šta se to dešava sa ovim svetom?
Da li je moguće da su ideje toliko iscrpljene pa su se svojevremeno zavadili alien i predator, supermen i betmen, king-kong i godzila,
 a i to nije bilo dosta, pa su svi "crni/mračni/zli" uključeni u program za beli veš kako bi se sprale sve njihove fleke.
U stvari ni to nije pravi opis, retroaktivno se pravi podloga za njihove buduće fleke (koje smo već imali prilike da vidimo), kako bi one bile manje uočljive i prosto, logične.
Joker mi je prvo to genijalno, ali vrlo neprijatno iznenađenje.
Napraviti toliko jak film, nabiti toliko emocija u njega, uklopiti sjajnu ekipu da to iznese i sprovede.
To ne može biti ni slučajno, ni eksperimentalno, ni amaterski, to je proizvod profi ekipe.
Ali jedna stvar mi smrdi.....da li je moguće da nije bilo IDEJE?
Da li je moguće da je neko morao da napravi "opravdanje" za zelenokosog, večno nasmejanog zloću?
Tu su i dva dela o njegovoj devojci, a sigurno sam i mnoge propustio....
Sada je i Disney počeo da "dubinskim predpranjem" i vesti o neočekivanoj popularnosti filma i brojkama dolara koje veoma brzo rastu zbog njegove popularnosti, neki dan me nagnaše da pogledam film.

https://m.imdb.com/title/tt3228774/?ref_=hm_fanfav_tt_i_2_pd_fp1
Overih i dobar je.....ali se i dalje pitam.....kakvo je ovo vreme i šta se ovo događa?

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, kreljib reče

Ali jedna stvar mi smrdi.....da li je moguće da nije bilo IDEJE?

Ama jok.,... Ideja ima . Genijalnih pisaca, scenarista, rezisera - kinematografa.....

Problem je sto su Holivud preuzeli Japiji koji nemaju veze sa filmom.

Zadnji slucaj kupovine bio je WB kupio HBO Max - odnosno AT&T......

Pa se pobunilo pola rezisera .....

Posledica je da su prodali WB - Discovery--ju....Jer niko nije hteo da radi sa AT&T.

Slicne stvari se desavaju u Dizniju i svim ostalim kucama....

Pa pogledaj sta se desilo samo sa Zack Snyder's Justice League... pola filma mu izbacili (bez njegovog pristanka) VAN....Osakatili skroz.......(ovo je samo jedan primer).

I to je ideja nekog morona (sa odredjenom agendom politickom ) koji nema veze sa filmom uopste...

Sve dok ne puste one koji imaju ideje - a to su reziseri - da rade sta zele - od kvaliteta nema NISTA.

Bez kultnih filmova (Recimo Kubrick-a) nema kulture.....Najmanje je bitno koliko su prodali ulaznica.

Gledacemo jeftine boze i limunade sve dok se po podobnosti biraju ljudi koji prave film a ne po kvalitetu :sarcastic_hand:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja bih se pre osvrnuo na ove prostore i pravi bum u filmskoj i tv industriji.

Gomila ispodprosecnih tv serija, losih filmova. 

Ovde su privredni kriminalci nasli nove moduse za pranje novca.

Fudbaleri, transferi istih ovde polako postaju proslo vreme.

Gruvaj "prljav i krvav" novac u video industriju.

Tek o epidemiji rijalitija ne bih. Dno. 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

43 minutes ago, Spachek said:

Peglam skandinavce i ne berem brigu.

. . . 
 

E oni su tek sterilni i neinventivni. Cede suvu drenovinu iz Bron/Broen i Forbrydelsen. 

Izuzetak ( ako je to uopste skandinavija ) je Island - Trapped. I to samo 1. sezona.

2. sezona vec omirisala tu skandinavsku (jeftinu) "pricicu" . . .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E oni su tek sterilni i neinventivni. Cede suvu drenovinu iz Bron/Broen i Forbrydelsen. 
Izuzetak ( ako je to uopste skandinavija ) je Island - Trapped. I to samo 1. sezona.
2. sezona vec omirisala tu skandinavsku (jeftinu) "pricicu" . . .

Pogledaj nesto iz 90-ih godina, nije bas sve ravna linija

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20 minutes ago, Spachek said:


Pogledaj nesto iz 90-ih godina, nije bas sve ravna linija

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 

Gledao i to. Nije ravna, ali je tu negde. 

Ako napravis samo paralelu skandinavskih pokusaja i korejanskih odlicnih filmova, bude sve jasno.

A tek Japan ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Film je sinhronizovan na engleski. U principu, nista novo, ali interesantno za videti gde su zemlje Skandinavije dospele sa migrantskom politikom. Film, naravno, nije dokumentarni, nego klasicna policijska prica. Do polovine filma odlican, druga polovina truba. Treba odgledati, nije gubljenje vremena. Verujem da tamo tek dolaze neprijatne situacije i teska vremena.

images.jpeg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...