Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

On 9/12/2020 at 12:11 PM, крокодил said:

Juce, jedva odgledah "Mulan" sa cerkom. Kad je bila mala, to joj je bio omiljeni crtani. Odgledao sam ga bar dvadesetak puta, silom prilika. Divan crtani film..a ovaj, novi, igrani..uzasavajuce...katastrofalno..sve su unistili..samo se jos pederi nisu pojavili...izgubljeno vreme...Dizni studio treba sto pre spaliti, do temelja...dok jos nisu sve unistili. Sto pre to bolje..

bilo je i toga, malo

scena na spavanju kad se prevrću i kad je onaj prebacio ruku preko debelog

inače, film je potpuno feministički i u to ime su i zmaja izbacili a ubacili feniksa, jer je zmaj isuviše simbol snage i dominacije, a to ne ide, jel te?

moja ćerka koja takođe ima 20 godina odbija da gleda ovaj film jer neće da kvari prelepe uspomene na crtanog mulana, a meni se za čudo svideo film...lepa priča i raskošna scenografija

na kraju, slažem se da je dizni izvor zla i da ga treba spaliti

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što se knjiga tiče Dinu sam čitao samo Kentaur izdanje iz 1979, koje i sada posedujem, dobrano već požutelo...

Što se filma tiče, spadam u malobrojnu grupu koja voli Linčov film. Ko nije imao prilike može pogledati Dune: The Alternative Edition Redux, fancut sa dodatnim materijalom koji je zamenio orginalno izdanje na HDD u mom slučaju.

https://vocal.media/futurism/reconstructing-lynch-s-dune-a-look-at-dune-redux

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo sada, Zen Mod reče

:punk:

 

kol'ko ce da ih bude?

 

 

obzirom da pucanstvo u USA reaguje kao da je Star Wars hit da je trejler nabio 22 Milona pregleda za 5 dana - sto samo Lukas Filmu polazi za rukom

da su prodali recimo sve figurice LETO-a

Eh5W66TUMAAbxxW.jpg

 

Ogroman je hajp.....Moguce je da ce da bude SAGA citava...ali zavisi od cifre - recimo 600M dolara je garant za 2 deo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne volim da citam "sequel" i "prequel" romane koji dopisuju drugi autori ali u slucaju Herbertovog sina i njegovog ko-pisca... prvo su stancali neke zesce sr.cke a onda su se malo uhodali i tako pronadjem nesto sto jos nije gotov roman i desava se vrlo daleko vremenski od Kapitol Dine... i bi vrlo intresantno, izgleda da su na kraju ukapirali kako bi trebali da pisu i konacno dobili neke zanimljive ideje, provericu da li ima nesto od toga.

Dune Encyclopedia se moze naci na netu i mogu reci da sam bio skeptican u pocetku ali pokaza se kao vrlo zanimljivo stivo - Herbert u uvodu tvrdi da nije to on pisao a ipak cini mi se da je imao veliki uticaj na napisano.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...