Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...

Pogledah sinoć još jedan od filmova koje je HBO postavio u proteklih nedelju dana.

https://www.imdb.com/title/tt7959026/?ref_=nv_sr_srsg_0

The Mule - vremešni Klint istvud kao glavna rola i režija. Fino mi se ovaj film "naslonio" na Narcos Mexico i priču od Sinaloa kartelu. :)

Film od skoro 2 h, sa odličnom ekspozicijom, tempom do 15 min. pred kraj filma kada se sve nekako zbrzalo, završilo ( kao da je nestalo para, sponzora šta li ? ).

Ovo nije izolovan slučaj, već to polako postaje boljka ovih novih holivudskih filmova.

Sam Klint i dalje emituje njegov originalni šarm, sa sve onim prepoznatljivim i originalnim grimasama ( krivljenje usta, nekakvo polunamigivanje i početni grč obraza ), tu su i Bredli Kuper, Lorens Fišburn, a tu je i Endi Garsija koga jedva prepoznah jer je sa jedno +15 kg od onog Garsije iz  Kuma "trojke" ili još bolje, iz filma Things To Do in Denver . . . a onda odem, pogledam, vidim da je to film iz 1995 god. :o

Wooow, kako je vreme proletelo, pa nije ni čudno što se i Garsija malo trasformisao u faci, a i onako ukupno, u gabaritu. :)

Pogledati film ukoliko ste Istvudov fan, ukoliko želite da dodatno kompletirate priču o "mulama", kartelima i životnoj priči veterana iz Koreje, uzgajivača cveća koji kao old school polako ne hvata korak sa ovim novim, internet dobom. 

mula.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

covek koji napravi korektan film od takvog smeca od knjige, mora da je Genija

mostovi okruga medison, naravno

krenem ja da citam onomad, posle 5-te strane sam uzeo ljubavni roman, da dodjem sebi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • 1 month later...
1 hour ago, Mikorist said:

. . . 

baš me zanima našta će da liči njegova Dina obzirom da ceo život zamišlja da je snimi....

:snoozer_11:

Nisam optimista. 

Veoma zahtevna saga napisana od Frank Herberta za ekranizaciju.

Jedan je David Lynch koji se uhvatio sa tim u kostac i napravio film koji ima oprecne kritike.

IMO je jedno remek delo, ali izolovano gledano u odnosu na knjige.

Denis V. je pokusao sa rimejkom Blade R., ali Ridley S. mu je postavio visoko letvicu koju, Vilneu na zalost nije uspeo ni dotaci, a ni preskociti. 

Medjutim, sa nestrpljenjem iscekujem premijeru i naravno, idemo . . .  :popcorn: & :drink:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 40 minuta, Doktor reče

Ridley S. mu je postavio visoko letvicu koju, Vilneu na zalost nije uspeo ni dotaci, a ni preskociti. 

ima par momenata koji su genijalni u filmu...vizuelno je ušlo u anale filma

scena iz Las Vegasa

48aa46a1d870499475143d815fdbab6b.jpg

msm..ovaka scena više priliči Dinama :hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...