Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...

 @shonne         Iskreno da ti kažem da se nešto i nisam posebo analizirao kandidate.

Što se tiče prognoza, naše male kladionice, pa naravno - ubacićemo kao i uvek po turu, dve, na lične favorite.

Nekako sam poslednjih par meseci potpuno u TV serijama. Čini mi se da ta forma polako, ali sigurno postaje ozbiljan konkurent celovečernjem filmu. Završavam 10-tu sezonu Vera-e, a redovno pratim Outsider-a. 

Vera.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne znam, nisam pametan... nijedan film me nije toliko osvojio ove godine. Nesto mi se cini da je konkurencija jadna.

Jedino sto navijam  glavnu ulogu za Jokera... nista drugo.

Nocas odgledao ovaj crtani... SJAJAN :D

 

WWW.IMDB.COM

Directed by Yu Yang. With Yanting Lü, Joseph, Mo Han, Hao Chen. Born with unique powers, a boy is recruited to fight demons and...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, shonne said:

Razbio ih Parazit.

Bravo!!!

-1.

Od mene nema bravo. Holivud, Jenkiji, njihove demokrate očigledno ne znaju gde udaraju, tako da poslednjih par godina Oscar nagrade sve više i više liče na cirkus.

Pogledati samo BAFTA i na Keca shvatiti šta je Ujedinjeno Kraljevstvo u pravom smislu tih reči.

Da ne bude da su sve nagrade -1 od sinoć, izuzetno mi je drago što je Lora Dern uzela Oskara za epizodnu žensku ulogu. :clapping:

 

laura1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

43 minutes ago, Doktor said:

-1.

Od mene nema bravo. Holivud, Jenkiji, njihove demokrate očigledno ne znaju gde udaraju, tako da poslednjih par godina Oscar nagrade sve više i više liče na cirkus.

Pogledati samo BAFTA i na Keca shvatiti šta je Ujedinjeno Kraljevstvo u pravom smislu tih reči.

Da ne bude da su sve nagrade -1 od sinoć, izuzetno mi je drago što je Lora Dern uzela Oskara za epizodnu žensku ulogu. :clapping:

 

laura1.jpg

kad se vidi sta su ove godine nudili Jenkiji od filmova, Koreanac sasvim zasluzeno osvojio :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, pridružujem se oduševljenju serijom The New Pope. Mislim da se i ne shvata koliki značaj ima ova "mala" serija na slobodu govora, mišljnja i izražavanja. Briljantno, od glume do sadržaja, od komičnih momenata do stavljanja prsta na čelo i demistifikacije makojeg i svakog verskog pantenona. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...