Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

prva polovina devedesetih, Bikić Studio, Veljko sa saradnicima pokušava da nas uvuče u priču oko crtanog flima - Kapetan Džon Piplfoks, dolazi Nebojša, muvao se oko marketinških agencija, smislio nam slogan godinu dana ranije, poklonio ga sa sve idejom za spot koji uradiše Bikići..

 

kaže - Džon, kao i svaki pošten Pirat ima papagaja.. odgovorih da znam, da sam zbog njega tu.. pustismo film o Džonu, Papagaju i filmovima, trajalo je to [emoji846]

 

Veljko nije skupio novac za film, ostala je dobra ideja koju je Nebojša gurao koliko je mogao

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Kad se pojavi neki Marvel uvek neka prica... Niko nista o Joker.

Pošto je “Joker” zaradio milijardu dolara za svega mesec dana prikazivanja u bioskopima, Warner je odlučio da pritisne Phoenix-a i Phillips-a da urade nastavak.
Iako su obojica govorili da neće biti ništa od toga, ipak su na kraju pristali da prodube priču Arthur Fleck-a. Phillips kaže da su ipak smislili pravi način kako da prošire priču.
Međutim, to nije sve. Phillips je takođe rekao da će početi da radi slične stvari i sa drugim DC likovima. Toby Emmerich (glavna figura Warner Bros. Pictures grupe) i Phillips su našli zajednički jezik oko toga kako da dignu DC na noge. Iako se i dalje ne zna na kojim sve projektima će Phillips raditi i koje sve likove će ubaciti u svoj svet, siguran sam da će jedan od njih biti o Mr. Freez

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

44 minutes ago, shonne said:

Kad se pojavi neki Marvel uvek neka prica... Niko nista o Joker.

Pošto je “Joker” zaradio milijardu dolara za svega mesec dana prikazivanja u bioskopima, Warner je odlučio da pritisne Phoenix-a i Phillips-a da urade nastavak.
Iako su obojica govorili da neće biti ništa od toga, ipak su na kraju pristali da prodube priču Arthur Fleck-a. Phillips kaže da su ipak smislili pravi način kako da prošire priču.
Međutim, to nije sve. Phillips je takođe rekao da će početi da radi slične stvari i sa drugim DC likovima. Toby Emmerich (glavna figura Warner Bros. Pictures grupe) i Phillips su našli zajednički jezik oko toga kako da dignu DC na noge. Iako se i dalje ne zna na kojim sve projektima će Phillips raditi i koje sve likove će ubaciti u svoj svet, siguran sam da će jedan od njih biti o Mr. Freez

İskreno, Dzoker je odlican film koji nema nikakve veze sa DC i Marvel serijalima.

Posto su se napunili novcanici filmovanim stripovima (ja ih volim, ali to je neki podzanr koji ne treba gledati ozbiljno), iscrple se sve moguce uspele i ne, price i avanture, pocinje vreme dodatnog cedjenja odavno suve drenovine - psiholoski profil totalno nerealnih junaka....i to sto realnije....a ima ih, bogu fala...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

^
Spremljeno za sutra, vrebam ga odavno.

Takođe, čeka se prevod za Monos (kolumbijski film), tu imam velika očekivanja, mož da bidne da posle gledanja splasnem ko bajata lazanja.. Videćemo.

Inače, ni meni Tarantino nije nešto naročito ispunio život poslednjim filmom... Čak bih vise voleo da mi se uopste ne svidja, ovako, ni tamos ni vamos, najgora moguca varijanta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 12/16/2019 at 7:53 PM, Trotter said:

^
Spremljeno za sutra, vrebam ga odavno.

Takođe, čeka se prevod za Monos (kolumbijski film), tu imam velika očekivanja, mož da bidne da posle gledanja splasnem ko bajata lazanja.. Videćemo.

Inače, ni meni Tarantino nije nešto naročito ispunio život poslednjim filmom... Čak bih vise voleo da mi se uopste ne svidja, ovako, ni tamos ni vamos, najgora moguca varijanta.

eno ga titl za Monos, da se pogleda :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja za praznike odgledao:

joker, dobar, takoreći sasvim dobar, ali već ga zaboravio :)

ad astra, promašaj, glupost neopevana

irac, gledao do izlaska iz zatvora džimi hofe, ugasio i otišao na spavanje

zombilend, trebao da bude smešan ali nije, gubljenje vremena

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...