Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

@Spachek

Npr., probaš sa Kurosawa-om i to trilogijom iz osamdesetih : Dersu Uzala, Kagemusha i Ran

Imao sam sreću da gledam na FEST-u 86 u SC-u evropsku premijeru Ran-a. Potpuno loodlio boja, zvukova i masovnih scena borbe.

Od tada sam i definitivno Akirov fan.

Dosta kasnije je naišao ka cunami Takaši M. i "dezintegrisao" me. :)

dersu.jpg

kage.jpg

ran.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sta reci za Clint-a ....... jednostavno kategorija za sebe , cak i pre nego je uspeo da napravi Unforgiven

 

vidim izasao Dragged Across Concrete

pa skontah da sam gledao Brawl in Cell Block 99 , svaka preporuka ....... ako je iko imao dilema oko Vince-a da li mu je mesto u True Detective ( pa se nije skontao posle gledanja istog) , ovde je trebao da skonta da V. nije samo telesno gromada nego je i glumcina veoma retkog formata

ene , valja pogledati i treci iz opusa mladjanog a bogumi paznje vrednog Zahler-a - ne samo da je rezirao , nego je i napisao sva tri filma - Bone Tomahawk

msm. .......  sve mu se desava u 'merikama  , al ko da je rus u dusi ..... il' suluda mesavina dva  Sam-a Shepard-a i Peckinpah-a

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Japanski film koji je nedavno predlozen (Shoplifters) je stvarno dobar, preporuka za gledanje.
Gledao skoro i spanski El Reino ili slicno, The Reign na engleskom, takodje dobar film.

Sisters Brothers mi je ipak najvise ostao u secanju od ovih koje sam pogledao ove godine, naravno uz The Ballad of Buster Scruggs i uz Green Book. Verovatno sam propustio da pomenem nekoliko dobrih ali seticu se kasnije..

Pogledacu Eastwood-a sigurno, verujem da je dobar.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

[mention=1360]Spachek[/mention]
Npr., probaš sa Kurosawa-om i to trilogijom iz osamdesetih : Dersu Uzala, Kagemusha i Ran
Imao sam sreću da gledam na FEST-u 86 u SC-u evropsku premijeru Ran-a. Potpuno loodlio boja, zvukova i masovnih scena borbe.
Od tada sam i definitivno Akirov fan.
Dosta kasnije je naišao ka cunami Takaši M. i "dezintegrisao" me. [emoji4]
dersu.jpg.470350af7866489e5a114ac7357a382e.jpg
kage.thumb.jpg.22f734350161aa4fc867ce9ec42b1958.jpg
ran.thumb.jpg.d2ebc9191fe0ac5ac627c47a230b649b.jpg
Kad smo vec kod japanaca, obrati paznju na...
sekiro shadows die twice, ps4 ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...