Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

Gledao Alitu. 

 

https://www.imdb.com/title/tt0437086/

 

Fantastičan film. Bolji od Avatara u svakom smislu.  Nije bolji od Blejd Ranera ali je tu negde blizu - svet u kome se nalaze podseća na njega ali je još suroviji. 

Terminator je mala beba  šta je ovo.... Na kraju filma imao sam utisak da sam na pola filma koliko je priča obimna, no teško da bi prva tri toma mange od 9 uspela da se

smeste i da je 5 sati dužina filma.....Način borbe i tehnologija prikazani u filmu na momente prevazilazi i Star Wars....naravno Alita nema 800  godina kao Joda  - ima 350 :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 minutes ago, Mikorist said:

Ne gledam više to đubre od nominacija. 

A Star Is Born je dobio samo 3  Oskara - idioti bre :smesna:

nikad nisam ni gledao, samo čitam novine

a ovaj star is born neću ni gledati...da gledan ledi gagu umesto barbare? nema šanse

plus, kris kristoferson je moj omiljeni kantri pevač, tako da...ovaj film će ostati neodgledan

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, crni. said:

. . . 

a ovaj star is born neću ni gledati...da gledan ledi gagu umesto barbare? nema šanse

plus, kris kristoferson je moj omiljeni kantri pevač, tako da...ovaj film će ostati neodgledan

IMO - napravi napor i pogledaj film. Vredi. Zašto ? Odličan film za razbibrigu uz sjajne numere Bredli Kupera (on pisao, izvodi ) i njegovog "bend"-a.

Odličan južnjački, tvrdi rock i prosto sam uživao u tim scenama, kao i odličnim rokerskim numerama. :dance2:

Ledi Gaga - takođe, napravi napor i pročitaj njenu bio. Devojka je za respect kao muzički umetnik.

To što joj prišivaju kopiranje Madone, to je bila samo jedna kratka faza, a i tu bi mogli da polemišemo ko je i šta radio.

U prethodnom postu je @Zen Mod postovao nagrade za "Zvezdu" sa Barbrom i Krisom. Ne zaboravite da je ovaj poslednji film 5 iteracija priče 

"Zvezda je rođena" iz daleke 1937 godine, kada je i snimljen film sa istoimenim naslovom.

U verziji pre ove iz 1976 god. je igrala Džudi Garland.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

svake godine ritualno gledanje dodele Oscara, tako i jutros.

Steta za Glen, ali Olivija je stvarno bila dobra u Favourite... Sve ostalo ocekivano. Malo zalim za Kristijana., ali i Malek je bio sjajan, svaka cast :)

Steta sto Ledi Gaga i Geri nisu otpevali uzivo numeru vec je to vec bilo pre spremljeno. Svi ostali izvodjaci su bili live...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 minutes ago, shonne said:

pored Fredija i onog politicara, Malek i Kristijan su odlicno zavrsili posao. Strasne transformacije.

Vigo, je bio prirodan...

Da li je transformacija TO sto dobija Oskara ?

Npr. Razjareni bik i de Niro sa 25 kg vise ?

IMO - nisam pristalica ovoga.

Upravo kao i Malek sto je dobio ovogodisnjeg Oskara za copy/paste Fredija.

Gde je tu gluma, ali u onom pravom smislu ?

Stanislavski . . .  gde si ? Javi se kao Ero s' onoga svijeta. :)

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

30 minutes ago, mrcelavi said:

Sinoć odgledano, odličan film, McConaughey standardno već opako dobar!

https://www.imdb.com/title/tt6476140/

. . . 

Ocrnjen . . .  opanjkan . . .  maximalno iskritikovan od "ekipa" iz kriticarskih kuloara.

Dobio jako lose komentare, recenzije, i niske ocene kako od RT, tako i od Metacritic.

Ja sam, naravno, vec to "skinuo", na flesu je,  ceka neki gap u vremenu, tj. slobodno vreme da se pogleda. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Doktor said:

Da li je transformacija TO sto dobija Oskara ?

Npr. Razjareni bik i de Niro sa 25 kg vise ?

IMO - nisam pristalica ovoga.

Upravo kao i Malek sto je dobio ovogodisnjeg Oskara za copy/paste Fredija.

Gde je tu gluma, ali u onom pravom smislu ?

Stanislavski . . .  gde si ? Javi se kao Ero s' onoga svijeta. :)

 

 

mislim da pored tih transformacija, bila je i odlicna gluma... nisam mislio samo na jedan deo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Doc, klizav je to pomalo teren, ja se nabih osudio da to nazovem copy- paste. Film još nisam pogledao te i ne sudim ni o njemu ni o glumi Malekovoj. 

Mislim da je dosta teško ući u lik tako poznate ličnosti obzirom da je većina njegovih savremenika još živa i itekako znaju kako je to original radio. Malo je glumaca koji bi se u to upuštali obzirom da većina njih ( i kod nas i napolju) u svakoj ulozi glume sami sebe.

Malek se odvažio i stavio bezmalo karijeru na kocku. Da li je uspeo ili nije znaću kad pogledam film. Za hrabrost respect!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...