Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

On 12/21/2018 at 8:54 AM, crni. said:

džekovu kuću sam skinuo, malo na preskok pregledao i bacio u korpu za otpatke, ali se još ne usuđujem da ispraznim korpu

za trira mislim da je suvi genije, ali sa druge strane, čemu takvi filmovi? ako su bunjuel I tarkovski pravili remek dela bez ekstremnih scena nasilja I svega drugog što odlikuje savremeni film pitam se šta ja mogu da nađem u ovakvom filmu? da je svet pokvaren a život nepravedan?

ne znam, videću...

Uspeo sam da ga odgledam iz dva puta; scene nasilja su jezivo realne da vas teraju da skrenete pogled. Ne razumem cemu objasnjavati razmisljanja i filozofiju psihopate, masovnog ubice, poremecenog coveka..na kraju, veoma bledo docaran pakao kao kazna, za razliku od ubijanja i maltretiranja zrtvi. Trir zna da snima i rezira, Dilon je odlican, kao i ostali glumci u filmu, ali je film bez ideje, osim ako je ona sto realnije docarati uzimanje zivota.

Naravoucenije, smrtna kazna se mora vratiti i prorediti bolesnike koji su se izuzetno namnozili. Ne mislim na rezisera .....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možda Trir to i želi da kaže - pakao je ništa u odnosu na ovozemaljski pakao a i koja je uteha za žrtve takvog nasilja, da postoji i gore, sumnjam da će to pomisiti.  Koliko su samo uspeli duboko da nam usade strah od nepostojećeg, babroge, pakao, djavoli i to još funkcioniše makar i kao sinonim.

Krokodil, ne shvati ovo kao upućeno tebi, naprotiv samo šlagvort.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Njegovi su filmovi majstorski, ali su slabo gledani. Mislim da ce ovaj biti gledan, ima tu svasta provuceno, ali je, po mom misljenju, napravljen da sokira, zbog tih scena. Sve ostalo je tu da bi se nasilje na filmu dovelo u formu filma, koji, kao , nesto govori. I sam glavni lik je neobjasnjen razumno, iako svo vreme pripoveda o svojim mislima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jes, ali uvek postoji opasnost da postane matori onandzija

postao li je?

msm ... jos od Evrope krenuo kliz ..... imam ja stav o tome - brate , ako si toliko nesretan - il se ubij il radi sta hoces , ali nemoj da pokusavas da unesrecis sto veci broj ljudi

ajd primer - https://www.imdb.com/title/tt0107479/?ref_=nv_sr_1

posle takvog filma 3 dana ne mozes da dodjes sebi , ali nije ti dato depresija i samoubistvo i beznadje kao jedini logican izbor......

razlika izmedju jakog autora sa jakom idejom , i matorog onandzije

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

43 minutes ago, Mikorist said:

Brate je više nema šanse da  gledam bilo šta zamorno..... Ljubavni romani. SF i tako to...:smesna:

gari kuper, džon vejn, kirk daglas...relaksacija zagarantovana :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

il malo skidas il puno gledas

:)

 

ja puno skidam a malo gledam ...... bas sam sinoc imao akciju speedy pregledanja i brisanja ....... sve sto nije zamirisalo  na extraordinary - korpa

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...