Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

StarWars Fail.

 

Pošto je kasno da editujem post, a vezano za Star Wars VII, imam sve prethodne nastavke u onim HD-full length verzijama, i da me neko pita da li sam ljubitelj, definitivno bih rekao da jesam. (mislim čak da se na tim delovima gde su filmovi snimljeni, disk izlizao od upotrebe) Volim da pogledam i dobar Sci fi, pa je moguće da previše očekujem od svakog narednog nastavka i da je to utiče na konačan sud. Kad se nađem u takvoj dilemi, odem pa pročitam pokoji review: http://www.imdb.com/title/tt2488496/reviews

 

Više od pola svih glasova na imdb je od osam do deset od deset. Međutim, naslovi review-a (takođe na imdb) su: 

 

It is not a sequel, but a remake (4/10)

Boring and predictable (4/10)

It's like when an unknown Chinese manufacturer decided to make a fake iPhone (3/10)

Perfectly average (5/10)

The Manipulation Power of Nostalgia and Mass Appeal (1/10)

Was this supposed to be a SEQUEL....or REBOOT? Failed miserably at both.... (2/10)

Blockbuster: Unimaginative, cheap, no fantasy, lacked vision (1/10)

 

itd...

 

Ne znam koliko je ovo merodavno i zašto je mnogo više onih kojima se film nije dopao bili toliko isfrustrirani da sednu i napišu review. Tek poneko je stao u odbranu stava da je film odličan... Pogledaću ga svakako celog ali se bojim da to neće ozbiljno promeniti moje mišljenje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... A preporuka za ljubitelje dobrog filma:

 

The Revenant

 

http://www.imdb.com/title/tt1663202/

 

dvdscr dostupan.

 

Da ponovim: KAKAV FILM! Znači ludilo mozga, nešto nestvarno, kakva gluma ili ono nije gluma, ne znam... Danas moram ponovo da pogledam... i ponovo ću nakon toga.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

StarWars Fail.

 

Pošto je kasno da editujem post, a vezano za Star Wars VII, imam sve prethodne nastavke u onim HD-full length verzijama, i da me neko pita da li sam ljubitelj, definitivno bih rekao da jesam. (mislim čak da se na tim delovima gde su filmovi snimljeni, disk izlizao od upotrebe) Volim da pogledam i dobar Sci fi, pa je moguće da previše očekujem od svakog narednog nastavka i da je to utiče na konačan sud. Kad se nađem u takvoj dilemi, odem pa pročitam pokoji review: http://www.imdb.com/title/tt2488496/reviews

 

Više od pola svih glasova na imdb je od osam do deset od deset. Međutim, naslovi review-a (takođe na imdb) su: 

 

It is not a sequel, but a remake (4/10)

Boring and predictable (4/10)

It's like when an unknown Chinese manufacturer decided to make a fake iPhone (3/10)

Perfectly average (5/10)

The Manipulation Power of Nostalgia and Mass Appeal (1/10)

Was this supposed to be a SEQUEL....or REBOOT? Failed miserably at both.... (2/10)

Blockbuster: Unimaginative, cheap, no fantasy, lacked vision (1/10)

 

itd...

 

Ne znam koliko je ovo merodavno i zašto je mnogo više onih kojima se film nije dopao bili toliko isfrustrirani da sednu i napišu review. Tek poneko je stao u odbranu stava da je film odličan... Pogledaću ga svakako celog ali se bojim da to neće ozbiljno promeniti moje mišljenje.

sto puta sam sebi rekao da se posle blejd ranera harison ford ne gleda, da mu je svaki sledeći film sve veće smeće, ali na neki volšeban način uvek pogledam njegov film. i pored loših kritika ljudi kojima verujem pogledaću i ovaj. bar ću pokušati. pokušao sam i sa avatarom i nisam uspeo. takođe i sa gravitacijom, nisam uspeo. treća sreća :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... A preporuka za ljubitelje dobrog filma:

The Revenant

http://www.imdb.com/title/tt1663202/

dvdscr dostupan.

Nisam gledao, pročitao samo da, ako sada Di Caprio ne dobije oskara, ne znaju kad će. Btw, osim Titanika, jedem sve njegove filmove u neograničenim količinama, pogledaću obavezno [emoji106]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad smo već kod Di Capria i Oscar-a...

 

Znate li šta je ironija? To je kad Leonardo Di Caprio u svojoj glumačkoj karijeri nikada ne osvoji Oskara, potom neko snimi film o njemu, a glumac koji tumači ulogu Di Capria za tu ulogu dobije Oskara...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Leo je jedan od retkih Americkih glumaca koje veoma cenim ( ogromna vecina ostalih je cast glumaca. Imaju svoj lik i ako to treba da je u filmu onda dobro ako ne trazi drugog).

Od malih nogu , kao klinja od 10 godina je imao to umece u sebi ( malo je reci talenat).

U jednom filmu sam ga gledao, glumio je decaka od 12 godina ( koliko je i on tada imao) koji je , kako se to politicki ispravno kaze, ometen u razvoju. Kao sto rekoh bio je na pocetku karijere i prilicno nepoznat. Toliko je dobro poneo ulogu da ja nisam mogao da razlucim da li je glumac koji fenomenalno glumi defektno dete ili je defektno dete koje odlicno izgovara tekst. Posle sam procitao da se pripremao za ulogu tako sto je proveo 6 meseci u instituciji za takvu decu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo da se priključim hejtu prema novom nastavku SW-a. Film je za mene teško razočaranje. Počeo je dobro, ali kako je film odmicao pozitivni utisak je bledeo dok je na kraju ostao samo osećaj gorčine, gneva i žal za novcima datim za kartu. Nikako ne preporučujem gledanje u bioskopu! Čak ni efekti nisu neki - za ovo je Pacifik Rim pojam inteligentne i emotivne priče, jasne logike i emotivne dinamike!

Jedini blago svetli momenti filma su pokušaji ubacivanja komičnih dijaloga u pojedinim scenama...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...U jednom filmu sam ga gledao, glumio je decaka od 12 godina ( koliko je i on tada imao) koji je , kako se to politicki ispravno kaze, ometen u razvoju. Kao sto rekoh bio je na pocetku karijere i prilicno nepoznat. Toliko je dobro poneo ulogu da ja nisam mogao da razlucim da li je glumac koji fenomenalno glumi defektno dete ili je defektno dete koje odlicno izgovara tekst. Posle sam procitao da se pripremao za ulogu tako sto je proveo 6 meseci u instituciji za takvu decu.

 

Fillm je What's Eating Gilbert Grape.

 

I jest, Leo je tu sjajan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Muzika je vrh.To sam zaboravio da pomenem.

 

Nego veliki sam fan brace Scott,pogotovo pokojnog Tony-a,choveka koji je rezirao dva od tri moja omiljena filma Man on Fire http://www.imdb.com/title/tt0328107/?ref_=nv_sr_2  i True Romance  http://www.imdb.com/title/tt0108399/?ref_=nm_flmg_dr_16

 

tako da nisam bash bez navijachkih strasti gledao meni veoma dobar(da bi Kristijan Bejl umesto Meta Demona bi odlichan)

 

 

The Martian

 

http://www.imdb.com/title/tt3659388/?ref_=fn_al_tt_1

 

 

LnK7EKq.jpg

 

 

A shefica Dzesika je vrk.Da e meni komadant rolo bi po svemiru  tri iljade godina.

 

FAyeak9.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...