Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

Nije film niti preporuka no molba da ako neko zna za postojanje tehnički kvalitetnije "kopije" serije "Pop Ćira i Pop Spira" (3 epizode) od one dostupne na YT-u (640x480p/128kbps audio) da mi to dojavi putem privatne poruke. Ćera je pročitala knjigu a obećao sam joj (šta mi bi?) da će nakon što pročita knjigu, moći da odgleda i film (seriju, štagod) pa eto. Skidam sa YT-a a kako rekoh, ako mogu da se dočepam tehnički boljeg snimka, što da ne. Unapred hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.imdb.com/title/tt2488496/?ref_=nv_sr_1

 

star wars se dobro drzi sa ocenom...aj kad neko ode na projekciju, neku recenicu.

 

Mi 'demo il' u subotu, il' u nedelju. Ne znam šta mi reče žena... Nikad ne kaže ono što je važno u prve tri reči a posle samo čujem bla, bla, bla...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mi 'demo il' u subotu, il' u nedelju. Ne znam šta mi reče žena... Nikad ne kaže ono što je važno u prve tri reči a posle samo čujem bla, bla, bla...

 

molim te nemoj da mi ga prepricas, samo valja li :D

 

ja cu posle decembra, kada se rascisti guzva, natenane...;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

molim te nemoj da mi ga prepricas, samo valja li :D

 

ja cu posle decembra, kada se rascisti guzva, natenane... ;)

 

Elem, žena je zapravo rekla da u subotu i nedelju ne možemo da idemo :rofl: U nedelju je ćerin godišnji koncert a u subotu... bla bla bla? :buehehe: Onda bemliga, biće ponedeljak...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa subota je shoping day, bolje to nego da uvece gledas "wife wars" u kojem ona aktivira laserski pogled... :buehehe:

I ja cu Star wars nekom drugom prilikom..

Elem, žena je zapravo rekla da u subotu i nedelju ne možemo da idemo :rofl: U nedelju je ćerin godišnji koncert a u subotu... bla bla bla? :buehehe: Onda bemliga, biće ponedeljak...

By the way, setih se ovoga...

Spaceballs

http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt0094012/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.imdb.com/title/tt3616916/

 

Jest puno klisea, mozda je i predvidljivo ali i pored toga odgledali sa uzivanjem. Interesantno, budzet 50 milion nkruna a pola tog iznosa potroseno na animaciju cunami talasa u norveskom fjordu koji btw izgleda zaista impresivno.

 

Extra bonus izvanredni predeli Norveskih fjordova i planina.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam ga sad odgledao, mojoj se ženi sviđa, ja nisam nešto impresioniran. Daleko od toga da mogu nešto ozbiljno da zamerim filmu koji još jednom žvaće prežvakanu temu iz drugog ugla i to čini na pristojno dobar način, ali ništa što bi me otreslo i pomerilo... Prepričavanje ne dolazi u obzir, da ne kvarim onima koji ga nisu gledali ;)

 

.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Star Wars: The Force Awakens

 

http://www.imdb.com/title/tt2488496/?ref_=nv_sr_1

 

 

FMPj1U9.jpg

 

Evo sad se vrnuk sa 3de prodzekshn gore pomenutog filma.

 

Film je  neopevano djubre.Djeca su u bioskopu pospala posle sat vremena - i njima je bilo dosadno.

 

Ko nije gledao film u bioskopu bolje nek ne ide,ne bacajte pare bez veze.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Djeca su u bioskopu pospala posle sat vremena - i njima je bilo dosadno.

 

Ja sam ispoštovao dobru praksu kušanja pre konzumacije... Ubedih ženu da nemam ni jedan dobar izgovor da idem u bioskop na osnovu steknutog iskustva. CAM snimak je daleko bolji od proseka, film mi se nimalo nije dopao. Nisam hteo da komentarišem o filmu na forumu jer sam posle nekih 40 minuta odustao, ali ne zbog lošeg snimka...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...