Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Juče odgledao Self/Less

 

Ima pristojna kopija koja nije iz bijoskopa pa još sve u nekih 700 i malo više MB.

 

Film je dobar. Čini mi se kao da na momente pomalo priča izgubi dah, ali onda se oporavi i tako.. Ne mislim da sam sinoć mogao da uradim bilo šta pametnije. Dakle, vrlo dobar. Bolji od samo dobar i nije baš toliko dobar da kažem da je odličan.

 

Selfless-Film.jpg

 

elem, lomatao sam se između ovog i San Andreas-a, međutim komentari za ovaj drugi su bili toliko loši da ga verovatno neću nikada ni pokušati pogledati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znači ti nisi čitao komentare pre... Desilo se i meni više puta. Od tada dočekam da nekoliko stotina komentara prođe, a i da se stabilizuje ocena na imdb. Često krene sa nekim visokim ocenama tipa preko osmice a završi ispod pet. Ispod ocene šest na imdb ni ne gledam filmove. Sam od sebe. Viša ocena još uvek ne znači da će mi se dopasti ali niža definitivno znači da neće.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

i nemoj.

kategorija filma kada iskoči "the end" skontaš da te neko zaebo.

 

 

Znači ti nisi čitao komentare pre... Desilo se i meni više puta. Od tada dočekam da nekoliko stotina komentara prođe, a i da se stabilizuje ocena na imdb. Često krene sa nekim visokim ocenama tipa preko osmice a završi ispod pet. Ispod ocene šest na imdb ni ne gledam filmove. Sam od sebe. Viša ocena još uvek ne znači da će mi se dopasti ali niža definitivno znači da neće.

 

 

...za dž je a zakerate, zamislite da ste platili za gledanje filma...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam da li volis Almodovara ali on po meni ima izvanredne filmove a tesko prebaci sesticu na imdbu

 

Almodovar je klasika. Štaviše, ocene na imdb-u gledam samo za američke filmove. Evropski filmovi su uglavnom uvek bolji (il' su bar meni više po ukusu) nego američki. To ne znači da je svaki neamerički film odličan, samo znači da sam do sada uvek nekako bio skloniji gledanju dobrih filmova pa makar i niskobudžetnih i sa glumcima koje ili ne poznajem od ranije ili koji nisu hajpovani.

 

http://www.imdb.com/title/tt0457430/?ref_=fn_tt_tt_5

 

Panov Lavirint je jedan od primera... Film koji me definitivno nije ostavio ravnodušnim. (već sam ga ovde preporučio)

 

pans-labyrinth.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

http://paleofuture.gizmodo.com/the-syrian-refugee-crisis-is-our-children-of-men-moment-1728761526

 

 

 

Ne bih znao da li je bio ili ne pa evo preporuke kome nije degutantno pogledati malo (sci-fi) apokaliptične vizije ne samo budućnosti nego i sadašnjosti:

 

Children of Men (2006) http://www.imdb.com/title/tt0206634/

 

 

 

Stein, tvoj komentar i film, nikada aktuelniji, upravo ga gledam, odlican!

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...