Jump to content

Meridian 606 and 602


parabolis

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

parabolis

Postovane slike

Postoji ogromna razlika kada cd plejer denon 1290 svira sa Meridian dakom i kada svira Meridian 602 transport. Veoma lepo uparene dve komponente 606 i 602 daju izvanredan zvuk. ovaj Philips daljinski sam sasvim slucajno pronasao zabacen u fioci, probao i rade osnovne funkcije. Ocuvanost ove dve komponente je sto bi neki rekli 10/10. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije to "upareno", već si ti odmah uspeo pronaći i uzeti kombo Meridian iz serije 6++.

DAC je koliko se sećam Philips Bit Stream, onaj iz CD 850 modela, transport takodje iz iste kuće, tako da tu je taj daljinac od Philips-ovog uredjaja funkcionalan.

Uživaj ! [emoji1634]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, Doktor said:

Nije to "upareno", već si ti odmah uspeo pronaći i uzeti kombo Meridian iz serije 6++.

DAC je koliko se sećam Philips Bit Stream, onaj iz CD 850 modela, transport takodje iz iste kuće, tako da tu je taj daljinac od Philips-ovog uredjaja funkcionalan.

Uživaj ! emoji1634.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Na to sam i mislio, upareno od strane Meridian-a .  Jeste, bitstream dak konverter.  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 4/30/2020 at 1:37 PM, parabolis said:

Postoji ogromna razlika kada cd plejer denon 1290 svira sa Meridian dakom i kada svira Meridian 602 transport. Veoma lepo uparene dve komponente 606 i 602 daju izvanredan zvuk. ovaj Philips daljinski sam sasvim slucajno pronasao zabacen u fioci, probao i rade osnovne funkcije. Ocuvanost ove dve komponente je sto bi neki rekli 10/10. 

Moram sbe kvotovati jer  dugujem pojasnjenje oko veze cd plejera Denon i Meridian 606 konvertera...naime sama veza je ostvarena ne direktnim povezivanjem Denon-Meridian 606, nego sam bio prinudjen da ih povezem preko RME zvucne, i to Denon optical out-RME optical In-RME optical out-Meridian 606 optica ln. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...