Jump to content

Tuner Technics ST-Z25 problem?


Pigy

Preporučeni Komentari

Jel to znaci da onaj nevaljala sto sam predlozio da pogledate ? bakarni plast mu je 98 niti i bakarni je.Ima i deklarisano slabljenje signala,sto bi rekli kvalitetan,jesam u pravu? Zeleo sam samo da mi kazete da li je po karakteristikama bas dobar kabal ili je u rangu standardnih kablova?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

55 minutes ago, zek said:

Šta će mu taj koji ima i napojni vod od 2x0,75mm2.

Obicno se koristi za rotator antene. U slucaju antenskog pojacavaca, napajanje ide kroz centralni vod kabla i sirm, od signala se odvaja kondenzatorom.

30 minutes ago, Pigy said:

bakarni plast mu je 98 niti i bakarni je.Ima i deklarisano slabljenje signala,sto bi rekli kvalitetan,jesam u pravu? Zeleo sam samo da mi kazete da li je po karakteristikama bas dobar kabal ili je u rangu standardnih kablova?

Svi oni imaju neku deklaraciju a svi su dovoljno dobri za FM. Ovaj je preskup iz nekog razloga, a doticne karakteristike slabljenja su malo bitne za 88-108MHz, eventualno u slucaju velikih duzina kabla i slabog signala. Impedansa im je prakticno bitnija zbog prilagodjenja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Konacno zamenjen koaksijalni kabal i problem resen,bilo je do kabla.Hvala sto ste me saslusali i pomogli.pozz.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...