Jump to content

Lowther - modifikacija zvučnika 6C


Lemić

Preporučeni Komentari

Sad sam video, amorfno jezgro, Šolaja se davno time bavio, za trafoe, ali meni to palo u zaborav iz nekog razloga. 

Kako stoje stvari, biće prvo stovarište i šta se nađe, uverenja sam da od čega god se napravi elektromagnet, ima bude bolji od permanentnog, pogotovu što se radi o svega 1,5 -2 Tesla. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala Zen, već si postavljao taj link. " Do Soluna, 100 somuna", neki šurak živi u Slo, on bi mogo da ode i donese, al ga smotala neka i potpuno zabranila da komunicira sa sestrom. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nista te ne kosta da napises upit

vidis da im je stranica i na srpskom, dakle gadjaju na trziste

u svakom slucaju, dok ne probas ne znas ide li ili ne ide

u danasnja vremena, laka komunikacija ....... i ticje mleko moze lakse da nadjes nego nekad karike za motor

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je tačno, al brate, muka mi od takvih traženja, nikako ne može da se odvija normalno. Skoro sam tražio neki O-ring od vitona, uputila me jedna na neku firmu, gde sve može al na 30 komada, a meni treba komad. I Kinezi linkuju na srpskom, al skoro da nema gratis poštarine, minorni smo mi da bi se iko tangirao nama. No, poslaću upit.

Što je najcrnje, nešto nisam natrčavao na ove što beru uši po netu za FC Lowthere da se hvale Armco gvožđem, mora da je to neki čelik 1010, ili 1008, pandam JUSu Č 0146.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sta god da uzmes, strugar, glodac, mozda i galvanizacija

onda (pre svega) pamet da se to dimenzionise

onda da se namota FC, pa da se uradi krsteno napajanje za isti (odmah da kazem da je najbolje CCS)

svodi se na to da kolicina truda po nabavci je ista pokusao ti to da radis od žvake ili od postenog materijala

e da bi se pomenuti trud isplatio, najbolje krenuti sa postenim materijalom ............ onda znas da ces doci do rezultata kad stignes do kraja ............ umesto da sve uradis pa tek onda saznas da li je uopste trebalo pocinjati

ene, svirace to i sa bilo kakvom gvozdjusinom, isto kao sto maltene svaka lampa svira ko god da sastavi a da se ne zapali

al kad se uradi posteno, onda se odmah zna da li su se tu odvojili majstori od pilicara

(bez uvrede pravim pilicarima)

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...