Jump to content

Project Shurak


Aleks

Preporučeni Komentari

pre 3 časa, shonne reče

Bravo Alex, tako se radi baffle. Visoki i srednji da nemaju rupe i brda. Valjda mi nece kaze sad, ne s.ri emoji16.png

:D

M, da, izvini jbg... tako bilo nešto bezveze toga dana. Inače, već u narednim minutima sam proučio datu teoriju i usvojio, što se sada i vidi :P

A i Šhuri se mnogo dojmi, ja sam mu rekao, ja to ne mogu da ti obaram, mogu samo da ti kažem kako, on bez dvoumljenja odradio sav posao :)

pre 2 časa, Zen Mod reče

tockovi brte!

Aha, sad ih prenosili da ih sklonimo od sunca, kaže on brate daj točkove da ugradimo, kaem ja, da znaš, ima, ljudi ugrađuju....... tako da, moguće :D

Da Apple obavezno $699.99 set of four 2 seta nam treba ;)

:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, za ovakve neprilike sam pre dobrih 15god. napravio dve daskače od debele šperke dimenzije 250x450mm na njih montirao po 4 perfektna snažna točkića.

Drugim rečima naparavio dve transportne platforme, za vozikanje teških komada nameštaja (naročito TA peći, jer su njeni točkići jad i beda), kod krečenja i drugih radova u stanu itd.

Ovaj tip točkića upotrebljen.   https://uradi-sam.rs/fixni/tockici-set-450mm-crni-za-namestaj.html

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da on sa tim tockicima ne juri kutije po sobi ko ves masinu u kupatilu [emoji16]

 

Spicasta obavezno, na mermer... Umrtvljuje kutiju, bass ne radi zezancije sa sobom, cistiji visoki i srednji [emoji6]

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nixie, naravno. Moj komentar se odnosio na "špicasti" predlog, radi tačkastog dodira. :)  

Prave se i takozvani "točkići za nivelisanje" sa štelujućom nogicom, vijkom, koji se nakon vožnje i pozicioniranja može odviti i koji izdigne točkić sa podloge.

Taj točkić/nogica može imati šiljak i sasvim bi ispunio ovakvu ideju/zahtev.

   HRLH-SPO.eps_preview72.jpeg  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E ovi su dobri. Baš sam hteo da kažem da stavi i točkove i šiljke. Kad ga pozicionira samo odvrne šiljke a točkovi ostanu u vazduhu.

PS

Meni su točkići od TA peći ostavili trag na parketu u staroj kući, jasenovom doduše,  koji je bio mekan ali predivan.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...