Jump to content

COVID 19 ostanite kod kuće


paja959

Preporučeni Komentari

10 hours ago, simplicisius said:

Divni prilozi u temi silom nametnutoj!

Naslov mi jako smeta!

Ako premijerka kaže: "ostanite kućama", ne moramo i mi.

Može li naslov da bude: "COVID 19 ostanite kod kuće"?

U kući ili kod kuće? Znači smem da se šetkam okolo?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jutros pop*** što je 95% vesti na našim portalima vezano za koronu. Ispiranje mozga pomislim, i odem na sajt New York Times. Tamo - 99% vesti je vezano za koronu...

Ima dobar tekst nekog epidemiologa iz Hong Konga. Ukratko - ima da se cimamo sa koronom dok više od pola stanovništva ne zapati virus, preboli ga i stekne imunitet.

U međuvremenu vlade moraju neprekidno da balansiraju između broja kreveta i opasnosti da se ekonomije sasvim uruše a građanstvo uđe u ozbiljne psihičke poremećaje.

Znači - izolacija na režimu start-stop, do vakcine koja nije ni na vidiku.

Veselo :) Napravite ozbiljan plan kako da preživite materijalno i psihički do kraja... Koga zanima:

https://www.nytimes.com/2020/04/06/opinion/coronavirus-end-social-distancing.html 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koliko i Vi Krim... Možda je Čuburski park čak i značajno više moj nego... ;) Nastranu šalu na stranu, nisam ja tamo od '76 kao što i piše ispod „moje“ slike... Jesam, svakim _radnim_ danom, od pre nekoliko godina ali to je malo dalje... Jeste, tamo imam oveće dvorište ali sada su ne_radni dâni... ;) Dovoljno?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da barem ovu temu držimo van looodila, mirno-spokojnu, kačite šta radite kod kuće / u izolaciji / dvorištu / kako izgleda vaše socijalno distanciranje.

Za kontemplacije na temu Covid-a imamo tamo onaj "odeljak", kako već...

Hvala.

Izmenjeno od Aleks
nije laprdanje
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Aleks

Ne slažem se sa tobom da je u Corona klubu ima laprdanja. 

Klub je kao što znaš zatvoren, ne vide ga oni koji nisu članovi, tako da ne možeš upućivati ne-članove Kluba, a članove foruma na taj "odeljak".

Upravo zbog ovakvih stvari na koje si reagovao prebacivanjem postova u "deponiju", potrebno je da se prethodno prijave @Mikorist-u na pm. On odlučuje o članovima Kluba.

Svaki taj član se može iščlaniti iz kluba, bez da pita @Mikorist-a. 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...