Jump to content

Mesanac terijera, zenka, mesec dana poklanjamo


чика-Брка

Preporučeni Komentari

cika brko,jel znas oba roditelja?meni treba za dunav neki tako manji ker,da hvata pacove a da ne bude opasan za ljude?terijeri jesu sasavi al bar ne mogu coveka da tesko izujedaju.ovde kod mene prolaze pecarosi i uvek se nadje neka budala koja sa stapom za pecanje dira ovog naseg,izvini brko,zove se brka,brku. i ovaj sad poludi kad vidi stap za pecanje....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 minut, predragm reče

Jesam li pogrešio!?

Nisi. Ako je pas namenjen za lov na divljač onda se pita za roditelje. Zbog instikta koji se nasleđuje kod rasnih vrsta.

Ili oni što ih koriste da nađu pečurke.

Ali za lov na pacove ne treba. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pitao sam zbog velicine.narod se plasi ako je velik a ja nemam ogradu. a ima jedan mesanac terijer koji je ujeo svakog koji izlazi iz dvorista a da tu nije gazda.stegne zubima za cipelu pa ne pusta.nama treba zbog pacova.ovaj brka sto ga imamo dostojanstveno ignorise macke i pacove,al zato pecarosa sa stapom..i gura se za stolom kad je neka dobra klopa..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pazi , veoma ima logike rasa, rasnost - odgajanje određene rase - to se radi vekovima unazad i izbegava mešanje - izbacuju se agresivni psi , defektni, koji izbegavaju poslušnost i slično.

golubari su još nemilosrdniji - čim vide da neki golub ne štima zavrnu mu šiju....

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, dunavko said:

pitao sam zbog velicine.narod se plasi ako je velik a ja nemam ogradu. a ima jedan mesanac terijer koji je ujeo svakog koji izlazi iz dvorista a da tu nije gazda.stegne zubima za cipelu pa ne pusta.nama treba zbog pacova.ovaj brka sto ga imamo dostojanstveno ignorise macke i pacove,al zato pecarosa sa stapom..i gura se za stolom kad je neka dobra klopa..

kucence je srednje gradje.

to jest bice.

100% sigurno.

jeste mesanac, ali kao cuvar sigurno ce biti odlican.

kolega Banat je izrazio zelju da usvoji, ali ako kolega Sergej zeli

i potreban mu je cuvar o.k.

problem je sto ja i supruga nemozemo da mu posvetimo punu paznju

po ceo dan zbog posla, to jest vremena.

a ovo je beba, ima mesec dana.

ne moze u supu ili garazu dok je hladno.

mala je, treba joj ljubav i mazenje i pazenje dok ne prodju hladni dani.

posle je vec lako.

da ima bar 3-4 meseca lako bi.

:cheers:

CRNA 01.jpg

CRNA 02.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Baš je bebica. Mora da bude u toplom. Što joj se više ljubavi i nežnosti pruži, još više će da uzvrati. 

Pokušaću da parafraziram jedng francuskog pisca koji je davno ustvrdio, da se ne ustežemo da svojim kucama iskazujemo svoju ljubav, jer ih nikad nećemo voleti toliko koliko oni vole nas.

Moji svi psi su došli sa ulice, a oni su  naročito zahvalni. Banat, pazi i voli malenu, sad si joj mama!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, чика-Брка said:

ma nije bre.

Crna ne nuzdi tu nikako.

to su fleke od nekog gramofona kad sam popravljao.

Crna kevce kad je gladna i kad oce poradi sebe.

:)

 

Cika Brka upiskio prostirku  (granaforom)

 

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jos malo i vakcina protiv besnila i stenecaka.bez toga male su sanse za prezivljavanje pogotovo u ruralnim predelima.to ce da bude lep ker. da otvorimo konkurs za ime:ja predlazem - dualka .hteo tandberka al nezgodno za dozivanje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...