Jump to content

Nab adapteri dostupni na tržištu


Kuršum

Preporučeni Komentari

3 hours ago, Zen Mod said:

ko vam brani da otvorite magnetofonsku temu.... :smesna:

Niko ... al bi valjalo neko od uprave kad bude imao kad da zgura po mogucnost sve sto je pisano okolo magnetofona u jednu il dvije teme ... ono da je sve na gomilu ... inace ova pretrag nesto kilavo radi ... umije da bokira

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa moz da se zgura 

al tako sto ces da naletis na temu , pa mi posaljes PP ili u predmetnoj temi postujes - "ovo bi moglo da ide tamo !"

nema sanse da ja sad odam po vorumu i trazim gde koj pomenuo magnetofon

nije mi dosta vinildzija , jos sad i ovi sto se umotavaju u rilne ...... :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

43 minutes ago, Zen Mod said:

pa moz da se zgura 

al tako sto ces da naletis na temu , pa mi posaljes PP ili u predmetnoj temi postujes - "ovo bi moglo da ide tamo !"

nema sanse da ja sad odam po vorumu i trazim gde koj pomenuo magnetofon

nije mi dosta vinildzija , jos sad i ovi sto se umotavaju u rilne ...... :smesna:

e to ... al nek se ukljuce ove mladje magnetofondzije ... mator sam I slabo vidim ... al ce dam doprinos :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, vladd said:

Nekada vinil nije isao bez trake. Da se ne arci ploca, snimalo se na trake, pa je R&R bio najvinilskiji zvuk...

Ali mnogo traka trazi, pa premotavanja..pa fuj :) 

tako je ... pocevsi od raspalih unitri ... pa preko philipsa  pa ko je imao sto japansko akai, sony pioneer bio je car ... bilo traka da se kupe po knjizara ... msm na mali kotur ... dobra vremena

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, revox said:

Niko ... al bi valjalo neko od uprave kad bude imao kad da zgura po mogucnost sve sto je pisano okolo magnetofona u jednu il dvije teme ... ono da je sve na gomilu ... inace ova pretrag nesto kilavo radi ... umije da bokira

 

2 hours ago, Zen Mod said:

pa moz da se zgura 

al tako sto ces da naletis na temu , pa mi posaljes PP ili u predmetnoj temi postujes - "ovo bi moglo da ide tamo !"

nema sanse da ja sad odam po vorumu i trazim gde koj pomenuo magnetofon

nije mi dosta vinildzija , jos sad i ovi sto se umotavaju u rilne ...... :smesna:

Što da se zgurava, bolje da ima više. Može samo podforum u Analogue da se zove Magnetofoni, pa se onda zgura sve tu. 

Mika za one njegove digitalije turio kolko oces, a za nas starinske ljude nedostatak. :oldtimer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...