Jump to content

Topping D50s?


stefaca

Preporučeni Komentari

Na KP se prodaje za 260eur, malo skuplje nego na Aliexpress, i nema ga trenutno na stanju. Pitanje je koliko izađe carina + PDV i kad će da proradi Ali.

Možda se i isplati kupiti ovde da se ne rizikuje (kad se pojavi naravno).

Koliko vidim iz oglasa uz njega za 260eur ne dolazi napajanje, to mora da se kupi ili napravi posebno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koliko videh napajanje ne nešto 100e. Da se ne lazemo. Pa napravi se za mnogo manje. A naručivanje je diskutabilno kod nas. Na carini će sigurno da rebnu svoj deo. Tako da je KP potencijalno bolje rešenje.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A kao piše 50s. Mislim, i nema ga trenutno. No opet, pojeo sam i ja ... Bio u Njemackoj i šta? Nisam ga poručio jer sam neodlučan dal ići na DAC Ili CD player :(

Sent from my POCO F1 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

54 minutes ago, crni. said:

za te pare bolje neki smsl...

Ja čekam da počne prodaja SMSL Sanskrit sa AK4493 čipom (rekli mi krajem ovog meseca, ali ko zna zbog virusa), i da vidim ima li neke čujne razlike u odnosu na stari sa AK4490 čipom (po merenjima ovaj novi je podosta bolji, ali pitanje je da li se to i zvučno oseti).

Još ima novotarija kod SMSL-a, model M200 sa AK4497 čipom i M400 sa AK4499 čipom, ali će potrajati dok se ne pojave na tržištu.

 

P.S. ....Svakim danom u svakom pogledu sve više sam sluđen .....:w00t:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...