Jump to content

Shameless copy of M2 by dragi nam Zen Mod :)

Preporučeni Komentari

• Odgovora 54
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

I dođe i to na red, napravih svoj prvi amp pa se malo pohvalim i zahvalim. Da ne beše dragog nam @Zen Moda i njegovog abnormalnog strpljenja na sva moja pitanja ništa ne bi uradio, moram to da nagl

Mada su i oni pooštrili politiku od kako su počeli sa ozbiljnim sadržajima. @zek - Evo linka sa Vimea ako još neko ima problema:    

To je takva zavrzlama ispala oko carine kad sam ih poručivao da su mi preseli. Mada kad ih sad pogledam spreman sam da zaboravim 😄  

Postovane slike

13 minutes ago, Sinke said:

Dobro izgleda ali to je mnogo para, ima toga i kod nas za daleko manje para.

Ja sam porucivao pre korone, pogađao se sa kinezom. :)
A kod nas nisam uspeo da nađem ništa slično u ovoj veličini, 128x65,5mm. Ako imaš informaciju gde može da se nađe pusti link. I onako radim na drugoj kutiji pa bi mi trebalo.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
2 hours ago, NIXIE said:

Ovo vladovo jeftinije. Elektroniku znam i sam da uradim, razmišljam se ... :umnik2:

Ma ja to uzeo po manjoj ceni pre korone. A ovo od vladda je ok cifra, samo poštarina...

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Gledaj ebay, nalazio sam iste stvari jeftinije nego na Aliexpress, cena ista ali poštarina mala ili free. Za sada stiže polako, samo gnjavi carina kao nekad, opustili se previše nije mnogo posla bilo prošle godine.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
4 minutes ago, _MM_ said:

Ja sam porucivao pre korone, pogađao se sa kinezom. :)
A kod nas nisam uspeo da nađem ništa slično u ovoj veličini, 128x65,5mm. Ako imaš informaciju gde može da se nađe pusti link. I onako radim na drugoj kutiji pa bi mi trebalo.

Ok, ovo sam nabavio kao pogon za Vuali sa galvanskim je razdvajenjem.

DSC01000.JPG

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...