Jump to content

Pure DSD


shonne

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 549
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

pre 1 sat, shonne reče

nema kolor, ne ubija se dinamika, detalji...

cisto, bez  kolorisanja, nije ostro...puno dinamike i detalja. Analogan zvuk, definitivno :)

:bilder:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja sam zavrsio i sa DACS, nista vise ne pravim.

odlicno je ovo, i sa light verzijama algoritma radi odlicno. Inace kada postavim neki jaci, secka ili nece da radi. Definitivno, treba jaci komp, pocev od procesora pa do ram, SSD...

Odlicno je ovo :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, shonne reče

velika postarina. Kao sto Zen kaze, ovde ima bolji izbor.

Kolika je kod italijana poštarina?  Ja se nadam za ove male Kineske kutije da nema carine i PDV. Barem do sada se nije dešavalo. :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, NIXIE said:

Kolika je kod italijana poštarina?  Ja se nadam za ove male Kineske kutije da nema carine i PDV. Možda. Barem do sada se nije dešavalo. :buehehe:

to ce da ide u paket za jedan preamp, dve kutije u EU pa ce da bude doneseno u Srbiju.

sigurno manja nego kinezi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 49 minuta, shonne reče

to ce da ide u paket za jedan preamp, dve kutije u EU pa ce da bude doneseno u Srbiju.

Obavezno pogledaj debljinu limova u odnosu na prednju plocu i kupi dodatnu unutrasnju plocu kao nosecu za elemente - naime ako je prednja  strana 4-5mm onda su donja i gornja ploca od 1mm jako loseg lima i treba dodatna  ploca na kojoj ce stajati pcb - ima slika u Iron Pumpkin temi.

Ako je prednja strana 10mm onda su donja i gornja ploca 2mm lim, to je bolje od one njihove kutije u koju sam pakovao Macuru, ja nisam imao dodatnu unutrasnju plocu a donja i gornja su mi 1mm i to zveci uzasno kad se kucne, probao neki damping ali moram naci neki drugi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod Kineza najtanji lim je 3mm.

Product Details:

External dimensions: width 215MM * depth 308MM * height 70MM

Internal dimensions: width 205MM * depth 295MM * height 60MM

Weight: 2.05KG

Process: wire drawing

Front plate thickness: 8MM

Rear panel thickness: 4MM

Aluminum board thickness: 3MM

Side board thickness: 4MM

Colour: Black

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, shonne said:

nije ovo posao za Leo...potrebna je samo kutija a ja cu rupe da odradim. Jedino da Leo odradi kutiju u ceni ovih nabavnih, ali to mislim da nije slucaj :)

Uzimajući u obzir cenu kutije sa ebaya ipak bih pitao Lea, a uvek volim mojim ljudima da ostavim novac nego ovima što jedu slepe miševe :D  (ako mislite da je ovo nacionalizam onda ste u pravu, ali ja ne vidim ništa loše - možda i grešim). 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...