Jump to content

Tannoy Dual Concentric 10"


parabolis

Preporučeni Komentari

18 minutes ago, crni. said:

ne prodaje se u delovima nego kao gotov proizvod...diy

kao takav, max 500-600 evrića

ako mu je malo neka proda drajvere za 500, a kutiju za 300 (al za malo) :sarcastic_hand:

stono kazu - srecno sa kupovinom 

kao i uvek - u trgovini puno pravila ima , nekad nijedno ne vazi , ali se zna kako se zavrsava kad se nadju tvrdoglavi sa obe strane - od pazara nista

jeftino ce kupis Tannoy jedino ako ga neko jeftino nudi

kao i sve ostalo 

primer - Babelfish J si skoro mogao da kupis za 500E na KP , a materijala je bilo bar za 700 u njemu

a ja ga ne pravim , bilo koji, ispod 1K2

etc.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 39
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

31 minutes ago, crni. said:

ne prodaje se u delovima nego kao gotov proizvod...diy

kao takav, max 500-600 evrića

ako mu je malo neka proda drajvere za 500, a kutiju za 300 (al za malo) :sarcastic_hand:

ono , da se razumemo - ja ne bih dao vise od 350E za par K2528 ; drivera , tudje kutije me ne zanimaju ; akcenat na "ja" , samo zato sto sam imao prilike da docekam da po veoma povoljnoj ceni nabavim sve sto me zanimalo od DC drivera

sto zahvaljujuci licnoj tvrdoglavosti/strpllivosti , sto zahvaljujuci dobroj volji i pomoci pojedinih prijatelja

msm, vremenom se desilo ne samo  da sam za sebe nasao bargains , nego sam nalazio i ortacima abroad - sto kutije sto solo drivere , u pola regularne cene

zakljucak - tvrdoglavost se isplati ......... al samo u trazenju , u cenjkanju jok

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

58 minutes ago, Zen Mod said:

ono , da se razumemo - ja ne bih dao vise od 350E za par K2528 ; drivera , tudje kutije me ne zanimaju ; akcenat na "ja" , samo zato sto sam imao prilike da docekam da po veoma povoljnoj ceni nabavim sve sto me zanimalo od DC drivera

sto zahvaljujuci licnoj tvrdoglavosti/strpllivosti , sto zahvaljujuci dobroj volji i pomoci pojedinih prijatelja

msm, vremenom se desilo ne samo  da sam za sebe nasao bargains , nego sam nalazio i ortacima abroad - sto kutije sto solo drivere , u pola regularne cene

zakljucak - tvrdoglavost se isplati ......... al samo u trazenju , u cenjkanju jok

Ajte onda iskreno koliko je po vama realno dati para za ove tannoye.ja blage veze nemam...a ako se krenu  ozbiljni pregovori onda da imam tacne informacije....inace, kako mi rece prodavac on je kutije kupio od Milana iz Sente -  preprodavac / audiofil.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, parabolis said:

soba je nekih 4x4,5 , da li je to okej sto se tice zvucnika.....

ja sam u 4x6,5  i ne treba sub :D

zavisi koliko nameštaja ima i đe . na kojoj je visini drajver u sobi. meni je drajver - centar DC - visoki neđe na 150cm:D

Ali realno negde na 7 metara iza u klonji osećam 30Hz vibracije - na dasci klozetskoj :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Zen Mod said:

stono kazu - srecno sa kupovinom 

kao i uvek - u trgovini puno pravila ima , nekad nijedno ne vazi , ali se zna kako se zavrsava kad se nadju tvrdoglavi sa obe strane - od pazara nista

jeftino ce kupis Tannoy jedino ako ga neko jeftino nudi

kao i sve ostalo 

primer - Babelfish J si skoro mogao da kupis za 500E na KP , a materijala je bilo bar za 700 u njemu

a ja ga ne pravim , bilo koji, ispod 1K2

etc.

tako je...zato ja volim da kažem da je ubedljivo najbolja kupovina diy na kp, a najgora je naručiti nešto da ti neko napravi :) 

kad se samo setim za koje pare sam mogao da kupim stain-ovu skalameriju...sve je prodavao maltene za dž.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 minutes ago, Mikorist said:

ja sam u 4x6,5  i ne treba sub :D

zavisi koliko nameštaja ima i đe . na kojoj je visini drajver u sobi. meni je drajver - centar DC - visoki neđe na 150cm:D

Ali realno negde na 7 metara iza u klonji osećam 30Hz vibracije - na dasci klozetskoj :buehehe:

јел може слика да се добије од ваших таноја

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

56 minutes ago, parabolis said:

Ajte onda iskreno koliko je po vama realno dati para za ove tannoye.ja blage veze nemam...a ako se krenu  ozbiljni pregovori onda da imam tacne informacije....inace, kako mi rece prodavac on je kutije kupio od Milana iz Sente -  preprodavac / audiofil.

napisah ja napred koliko vredi taj par drivera , gledajuci cene sirom sveta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...