Jump to content

Rezač?


stefaca

Preporučeni Komentari

Da se ne lazemo imamo 2 problema. Jedan je što su to stari rezanci, znači polovni su. Ne znamo koliko su trošeni niti njihovo stanje. Ako nekako da kažem i nadjem neki pouzdani nemam kako da ga zakacim za komp :D

Sto vi moj otac rekao: kako god da se čovek okrene dupe mu je pozadi.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema ovde kod nas dobrih medija.

Teac CD-R sve posle 4x je tral-la-la kao i bilo koji drugi proizvodjaci.  Cim je cena pala sa 100 ( neke valute, ne secam se koje, valjda DM ) na 50... jos su ti Teac snimaci 4x bili dobri ali posle toga... menjao sam ih da ne kazem kao sta.  Sa DVD snimacem ako narezes cca. 2,000 CD kopija ima da pevas od srece... eto koliko traju u proseku.

Teac SCSI interface 4x (max brzina) je bio jako trajan ali to ako nadjes nekorisceno... mozes da nasnimis preko 10,000 kopija i da snimas i snimas i snimas... tako su bili dobri.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, vladd said:

Mislim da imam negde par tih tikusa, samo za CD, ali je veci problema ide....kada su skinute, bile su u radnom stanju.. :) 

Rezalo to godinama...

Pa daj Stefaci ako imas - nek ga rasklopi ocisti i podmaze. 

Jos bolje 2 - sigurno ce od dva da napravi jedan da radi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Msm ovo je naj 
173079370_Screenshot2020-01-19at18_01_00.thumb.png.d93ac6aed87d13b6cda2d9b003cc70ae.png
 
Maxell sam nalazio i ovde - papreno su bili skupi. Valjda zvucno ime.  Verbatim standardno - ali Kineske kopije ovde - oljuste se posle 3 godine gornje povrsine [emoji4]
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F201622841093

Ovo je bolje...

Ima i jeftinije, ali mora da se uzme veca kolicina

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod nas je sve kinesko...ja sam se lomio oko toga pre par godina,
Tayo yuden diskovi se klasiraju za najbolje na svetu...mogu da se nadju u manjim kolicinama na e-bayu za oko 0.5-1euro/kom...sta se siplati po meni ako snimas muziku koju ces stvarno slusati!

200kom ispada oko 150eura (link koji sam slao)

Sto se tice rezaca razmisli o eksternim rezacima mlzda, dobro su dampirani i ne kupi vibracije direktnoniz kucista dok rezu....sony je pravio dobre, mada koja je god najverovatnije ce biti bolji od internog (naravno nemoj shvatiti bukvalno "bas svaki") sa tim da su postali jeftini, a koriscene mozes uzeti za vec od 1000-1500din

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, goggolar said:

Tayo yuden diskovi se klasiraju za najbolje na svetu...

Jesu. To je najbolje doneti iz Nemačke. Veću količinu. Naručiti preko ebay.de  - negde u lokalu tamo.

Posle švercerana....

Takođe vredi naručiti onaj Plextor koji napisah - bez obzira što je novije proizvodnje - Malezija ga sklapa - a delovi su Japanski.

Msm košta 75 evra - ali vredi ;)

Plextor je i najbolji čitač - na rutrakeru ga najviše koriste za ripovanje u wav i flac

jer ima 99% saldo u čitanju

EAC extraction logfile
.     Peak level 99.6 %
     Track quality 100.0 %
     Test CRC D3058B73
     Copy CRC D3058B73
     Copy OK

No errors occured

End of status report

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako ćeš te zlaćane, otvori se lepo za Mitsui Gold Master (MAM-A)

To i plextor, to ti je k’o kad imaš oštru motiku i dobru držaljicu - ne mož’ da omane. Jedino što mo’š kupiti original cede za te novce... Ali ako ti je do perverzija, ja te razumem i podržavam :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 hours ago, Mikorist said:

Ima i gold plated TAIYO YUDEN

https://www.ebay.com/itm/161387698904

The advantage of the gold reflection layer is its increased resistance to corrosion, in contrast to the ordinary aluminium layer 

 

Imam i ovih 5 komada. OMG koliko im je cena skočila, ako nekome trebaju rado ću ih prodati...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Verbatim je kompanija koja je posedovala samo kancelarijsku zgradu i nikakvu proizvodnju.  Sve su drugi pravili za njih, pa i nalepnice sa njihovim imenom.

Bio je nekada zgodan mali program za Win98, ocita kodove sa diska i lepo vidis ko je tacno proizvodjac i gde je fabrika.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...