Jump to content

Fountek


jorgoss

Preporučeni Komentari

Postovani drugari,

Postoji mogucnost da tokom sledece nedelje prodjem kroz Minhen pa me zainteresovalo da li ima neka prodavnica da ima Fountek zvucnike, narocito me zaintrigirao neki FE85 jer je samo 16eu a vidim da je popularan za samogradnju, hvala unapred na savetima!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 22
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

11 minutes ago, NIXIE said:

To se ne isplati kupovati u Nemačkoj, pogotovu plaćati neku vožnju autoputem od sat - dva, a moraš i da se vratiš jelte istim putem. To se lepo kupuje na Aliju, donese čika poštar kad ne štrajkuje.

https://www.aliexpress.com/item/32809177661.html

E posle ovakvog odgovora mogu samo kazem " Moze Katanac na Temu!"

Bravo Nixie Care!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To može, ali Fountek se ne isplati kao ni Vifa koju sam ja kupovao. Cene u Nemačkoj nisu za naše džepove, povoljnije je nabaviti možda iz Italije.

Nisam proučavao Grčko tržište recimo šta ima po Solunu od elektronike, zvučnika i slično. Svake godine sam tu kolima, a nikad se ne setim da pre odmora proverim ima li šta zanimljivo. Plus kola niko ne gleda u onom haosu na granici, može da se unese šta god hoćeš.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, Mikorist said:

Sto nema mesta ?  Pa ide metar u dubinu . U visinu moz do plafona. Sirina takodje . Zgusnucu se :happy64:

Ja to gledam ovako, ako će da me zabole leđa kad moram da ih pomerim, i trebaju mi još dvojica da ih prenesem, ništa od toga. Preveliko. A i bolji je Tanoj.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Mikorist said:

dok ne proba neko ne moze da zna :P

Nemam parametre, može da se uradi neka simulacija, tu se otprilike vidi šta se može očekivati. Kakva je sutacija po stranim forumima sa tim driverom, obično se brzo sazna jel to valja čemu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...