Jump to content

Thorens TD 160 Mk II


Superhik

Preporučeni Komentari

Eto to ti oko rucke za pocetak ... onda ide podesavanje, balansiranje, VTA, azimut, prebacaj, tilt I na kraju pravilna gazna sila I to sve posto definises da li ti ostaje taj mat ili ces da stavljas sto drugo ... da ne bi dva puta radio isti posao. 

Pitaj ako ti sto treba

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imao sam ovaj model 1977g,koliko se secam,nema podesavanja VTA,dobijali su se plasticni adaspteri(podloske) raznih debljina (izmedju glave i shela). Bila je i posebna "kutija" gde se postavi prvi deo rucice sa glavom,i dodaju podloske dok se ne dodje do tacne visine.

Inace podcenjena,ali vrlo dobra rucica.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Aoxomoxoa said:

Imao sam ovaj model 1977g,koliko se secam,nema podesavanja VTA,dobijali su se plasticni adaspteri(podloske) raznih debljina (izmedju glave i shela). Bila je i posebna "kutija" gde se postavi prvi deo rucice sa glavom,i dodaju podloske dok se ne dodje do tacne visine.

Inace podcenjena,ali vrlo dobra rucica.

Grijesis ima podesavanje na bazi rucke

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

27 minutes ago, Aoxomoxoa said:

Bio sam mlad,pa slabo pamtim.Zasto su onda davali podloske za odredjivanje VTA?

Podloske su davali da ti bude lakse :jump:

te podloske od plastike sam izbjegavao u sirokom luku ... ima na bazi rucke dva usadna inbus sarafa I sa njima stelis VTA ... jedino je zajeb ako ima auto shut off radivtoga sto na osovini ima jedna plocica koja ide kroz foto senzor I tu je malo veci zajeb podesavati VTA ... al moze I to al je malo veci posao

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, revox said:

prstom gurnes rucku prema dolje

Postoji test sa papirom, 80 gramski, ovaj najstandardniji kopir-print, 1 kvadratni cm ima 8 miligrama, i to je dobar test osetljivosti rucke. Pola tog kvadrata ima 4 mg, ali je to za bas ekstra rucke, 1,5 cm ima 12mg...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
13 hours ago, crni. said:

i koji su rezultati slušnog testa? :) 

Nikakvi. :)
Ne stigoh, nisam zelio da zbrzam na vrat na nos , nego  u miru i natenane. Sto ce reci da hanumu moram poslati  u Ikeju na jedno pola dana.

Tih 12 sati rahatluka ce mi biti dovoljno se upoznam sa vrtilicom . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...