Jump to content

320kbps i FLAC za svakog


Aleks_00

Preporučeni Komentari

Pozdrav,

Potrazio sam na forumu da li je neko pisao o ovome i nije. Posto bih ja ovo svrstao u pirateriju ili ilegalnu stvar. Necu navoditi nikakve linkove za skidanje i tacna imena programa. Svako ko bude bio zainteresovan, neka napise u PM poruku i ja cu poslati ili link, ili ZIP-ovan fajl, u suprotnom ako Administracija dozvoli bacicu linkove naknadno.

Radi se o programu, koji skida sa servera poznatog online Stream sajta. Mogucnost skidanja sto se tice kvaliteta je u rasponu od 128kbps to 1411kbps (FLAC Lossless). Shodno kolicini podataka u sekundi koji se predstavljaju racunaru u kolicini bitova tj nasem uhu kolicini detalja da se primetiti da su i velicine fajlova vece i do 15x. U pitanju je pravi losseless format, kome je granicna frekvencija daleko iznad 22Khz po Spectrum Analyzer-u, pa je i razlika u zvuku daleko primetna. Verujem da svi koji ovo upravo citaju, znaju o cemu pricam i da nema potrebe da duzim. 

Malo o programu:

-Mozete skinuti celu diskografiju izvodjaca u zeljenom formatu, koja je sredjena po Alhumima sa ArtWork-om (Velicine se krecu od 1GB do 20GB po diskografiji)

-Mozete skidati samo album ili samo traku

-Verzija ima za Linux, Android, Windows

Pouzdanost je maksimalna, koristim vec 2 godine, a prvu verziju sam dobio jos od programera koji je ideju pretvorio u realizaciju. Sada je sve vec rasireno po netu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, Zen Mod said:

konkretni linkovi na PM

 

:cheers:

Tako sam i predpostavio :rolleyes: 

--Izvinjavam se za OFF--

@Zen Mod Kakvo misljenje imate da se napravi Viber grupa za Fast Response. Sigurno se neko od clanova naso nekada u situaciji da mu treba nesto hitno i nema vremena za otvaranje teme.

--Izvinjavam se za OFF--

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Zen Mod said:

sto se mene tice nemam nista protiv ....... samo mene izostavite iz iste 

 

:)

Onda nam ne treba hahahah, veeujem da i ostatak ima isto misljenje.

Izmenjeno od Aleks_00
EDIT: Svi koji su se javili za link, pustam link cim se vratim sa fakulteta :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Miloš 1210 said:

Imaš na YouTubu svu muziku ikada snimljenu, zašto bi gomilao neke drn-zvrc fajlove koji su 100x risemplovani i zvuče kao kanta. Svaki drugi Flac je bivši MP3

Ne zelim, ali moracu da vas demantujem. Sam program svlaci flac sa servera jedne velike i ozbiljne stream kuce. U ostalom sam kvalitet zvuka na Youtube je 128kbps sto je meni degradacija sluha svakog slusaoca. I ozbiljno osudjujem sve ljude koji su nazovi slusaoci muzike a slusaju na radiju i Youtube. Na usi ne stavljam niti priznajem bilo sta slabije od 320kbps. U ostalom razlika izmedju Flac i 320kbps Mp3 je malo cujna ali izmedju youtube i mp3 je ogromna. U ostalom probajte i uvericete se. Pozz

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

proradilo...

poslušao nešića I logovao se preko google...dobije se mail sa novim passwordom koji se iskopira pri logovanju na program...to je u podešavanjima…takođe se izabere flac I prilikom pretrage program nalazi samo flacove

hvala aleks

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

26 minutes ago, crni. said:

proradilo...

poslušao nešića I logovao se preko google...dobije se mail sa novim passwordom koji se iskopira pri logovanju na program...to je u podešavanjima…takođe se izabere flac I prilikom pretrage program nalazi samo flacove

hvala aleks

Uvek, sta god nadjem korisno za sve clanove podelicu. Sada upravo istrazujem RuneAudio.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...