Jump to content

Beard PM 35 Mk2


Aleks_00

Preporučeni Komentari

Kupovao sam u Silkenu i uglavnom je ok ali umesto plavih Philips mkc dobio sam iste takve zute - obavezno napisi takve stvari u napomeni ako narucujes ( na checkout-u ima prozor za tekst namenjen tome ).  Samwha sam dobio ok i druge stvari sve u redu.

---------

Posto je i meni sledece unutrasnje ozicenje da li je ovo odgovarajuce :

http://kelco.rs/katalog/komponente.php?IDgroupweb=7253

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 minutes ago, Aleks_00 said:

Kolege, evo novosti, u kesi nema 3 led dioda smd, tranzistori bc860 smd a uredno je naplaceno. Covek da ne poveruje.

Najgori su. Prodaju najveći šljam koji se može naći po turskim buvljacima. Očajni su sa objašnjenjima. Za izbegavanje.

 

7 minutes ago, krca44 said:

Kupovao sam u Silkenu i uglavnom je ok ali umesto plavih Philips mkc dobio sam iste takve zute - obavezno napisi takve stvari u napomeni ako narucujes ( na checkout-u ima prozor za tekst namenjen tome ).  Samwha sam dobio ok i druge stvari sve u redu.

---------

Posto je i meni sledece unutrasnje ozicenje da li je ovo odgovarajuce :

http://kelco.rs/katalog/komponente.php?IDgroupweb=7253

Plavi i žuti su identični, sem boje kućišta/plastike. Za Silken samo reči hvale. Pošalju i sliku komponente koje imaju na lageru, ako se lepo zamoli :)

Tu žicu imaš po radnjama el. materijala za trećinu cene.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

24 minutes ago, krca44 said:

Da znas da Kelco na web site-u daje cene bez PDV-a a u Mikroprincu su npr. sa vec uracunatim PDV-om i nekad bude Mikro jeftiniji od Kelco-a.

Kod nas je uvek bila otimačina i prevara omiljeni sport, ali sad su neki počeli da preteruju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mikro P je jako korektan. Besplatna isporuka preko 1k dinara. Odlične cene za Farnell preko njih. Znam da su par domaćih prodavnica prešle kod njih kao dobavljača (rekle bye bye Elementi).

 

Vremeplov - Zoki zna posao u prste. Poznaje komponente. Nema gubljenje vremena u objašnjavanju.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam skoro naručivao, ali svi invoisi do sada su bili sa PDV. Nema razlike u odnosu na izbor sa sajta. Ako nije striktno naznačeno, date cene bi trebalo da su sa PDV.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

28 minutes ago, Aleks_00 said:

@чика-Брка @NIXIE Koje diode da koristim za grec grejanja lampi?

Zar nemaš već grec na PCB, ako imaš nema potrebe da se menja to je skoro večito ako je inicijalno dobro izabrano. Za tu struju grejanja lampi (oko 0,7A za dve lampe) ne treba stavljati diode ili grec od 1A nego neke jače, recimo 3A, nebitno koje. Napon je manji od 50V, sve odgovaraju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kao sto rece kolega Nixie - stavi 3A diode i uzivaj.

1N5408.

nemoj da zaboravis da bajpasujes elektrolite za napajanje

sa 0,1uF blokovima, moze bilo koji koje nabavis, jeftini su.

na primer 0,1uF 63V je puna kapa.

ja imam neku vecu kolicinu 0,1uF 1000V (keramicki) pa turam kojekude

da se potrose. inace za takve stvari koristim 0,1uF 63V.

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...