Jump to content

Grace G 707 na prodaju


paja959

Preporučeni Komentari

Pozz svima

Na prodaju Grace 707,u mom vlasnistvu cca 1,5 godinu,u besprekornom stanju,vise puta se nalazila u rukama ovlascenog Linn dealera iz razloga promene zicki u shell-u,nikakvih zamerki joj nije mogao naci.Zicke u shellu su sveze menjane.

U kompletu sa originalnim kablom,nosacem rucke i jednim (oridji?) dodatnim tegom za navlacenje na postojeci protivteg u slucaju da se zeli koristiti neka zvucnica van standardne specifikacije.Razlkog prodaje:treba mi rucka sa promenljivim shellom.Amin.

Orijentaciona cena 220 eura,ako bi evetualno buduci kupac bio korisnik Thorens 126,daska pride.Moguca neka trange frange dostava do BG eventualno

Sve ostalo molim na PM

Hvala :BeerMugCheers:

IMG_1920.JPG

IMG_3838.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 7
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

1 hour ago, Zen Mod said:

mi trosimo samo Kuzma pinove

 

ono , bas ih trosimo ....... 

 

:rofl:

ne sipaj mi so u rane,pls..smorio sam se trckarajuci u zadnjih cca 10 dana s jednog kraja grada,na drugi,van spic vremena,kad se grad smirio,jedan pravac sat vremena..ako se dobro secam,isao 3 ture...bejahu super zicke (Crystal Cable) tanke u 3PM,kruto ne meres raditi sa njima kad promenis zvucnicu..M20 dugacko telo,konekcije posto su se morali vec skidati u buziri,bile preblizu lemnim mestima u shellu,javljao se brum...1x mi pomesali pozicije zicke belo-plavo,ne cudi mi jedva su se videle boje...sad je sredjeno sve,sviri sa Shure M95ED..kod mene ima jedan momenat,da se tesko dolazi do crte,strpljiv sam,al ako si prekoracio crtu,makar i 1mm...cao..ovo je taj momenat..

IMG_3829.JPG

new.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, paja959 said:

ne sipaj mi so u rane ....

kod mene ima jedan momenat,da se tesko dolazi do crte,strpljiv sam,al ako si prekoracio crtu,makar i 1mm...cao..ovo je taj momenat..

 

 

e sad si me bas iznervirao ... I natjerao da montiram VMS 10mk2 koja je ista kao tvoja

IMG_20191216_173516.jpg

jes da su srafovi u krajnjem polozju

IMG_20191216_174024.jpg

ali taj majstor da je skratio na konektorima duzinu par milimetara ti bi dobio finih 3-4mm za podesavanje prebacaja

IMG_20191216_174432.jpg

Jer ovako bez kracenja meni ostaje 3 mm

 

Ovo je moj pokusaj da te ubjedim da ne prodajes tu rucicu a narocito ne za te novce

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@revox respektiram pokusaj,ovako je bilo kod mene,max 2mm,skoro su se trebali vec savijati pinovi,skinuti su bili i buziri vec..ne mere,ko sto sam rekao,podvuko crtu..celog zivota sam sam menjao zvucnice,bez icije pomoci,kod nekih rucki vec skoro i vezanih ociju,ovo je definitivno izbilo sve osigurace..:ph34r:

IMG_3817.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, paja959 said:

@revox respektiram pokusaj,ovako je bilo kod mene,max 2mm,skoro su se trebali vec savijati pinovi,skinuti su bili i buziri vec..ne mere,ko sto sam rekao,podvuko crtu..celog zivota sam sam menjao zvucnice,bez icije pomoci,kod nekih rucki vec skoro i vezanih ociju,ovo je definitivno izbilo sve osigurace..:ph34r:

IMG_3817.JPG

postujem odluku ... ideja je bila skracivanje punog dijela pina za par milimetara I fleksibilnije zice da bi se mogla montirat ova glava ... greota je rad ove glave prodavat rucku ako si zadovoljan sa njom ... izvinjavam se radi brljanja po oglasu

IMG_20191216_202711.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...