Jump to content

Koliko se isplati kupiti ovakav risiver ?


Peca ja

Preporučeni Komentari

Drustvo planiram da kupim neki neispravni stariji risiver i da ga malo prisredim cisto da svira , nasao sam par komada po oglasima pa me zanima vase misljenje .

https://www.kupujemprodajem.com/Audio/Neispravni-uredjaji/Technics-SA300-87697116-oglas.htm

https://www.kupujemprodajem.com/Audio/Neispravni-uredjaji/Philips-risiver-87522692-oglas.htm?filter_id=163

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam desetak komada, cetiri restaurirana, dva u radu, jedan sigurno za kanibalizovanje...

3 a delimicno cetvrti su kvalitetne izrade i veselje je restauracija...ostalo je poluzanimljivo....nikakve tu isplatljivosti nema, ili je zabava ili nije zabava.

Cisto za svirku, mozda je bolje odvojen tjuner i pojacalo...a tjuner se moze i lako i jeftino napraviti sa modulcicima iz Kine...uostalom kao i neko mini pojacalce...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, vladd said:

Ja imam desetak komada, cetiri restaurirana, dva u radu, jedan sigurno za kanibalizovanje...

3 a delimicno cetvrti su kvalitetne izrade i veselje je restauracija...ostalo je poluzanimljivo....nikakve tu isplatljivosti nema, ili je zabava ili nije zabava.

Cisto za svirku, mozda je bolje odvojen tjuner i pojacalo...a tjuner se moze i lako i jeftino napraviti sa modulcicima iz Kine...uostalom kao i neko mini pojacalce...

Tu kombinaciju sam caletu i kevi instalirao u dnevnu sobu da ima radio da peva 

 

20191214_231728 (Large).jpg

 

Sad gledam nesto da iskopam , malo da se zanimam preko zime a i da imaju da slusaju . Imam dve neke male dvosistemke kutije pa taman to da im ubacim . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa vidis kakve muke imam , mada kad me iznerviraju samo skinem nalepnicu i odmah se smire .

Pre toga su koristili EI nis radio model cini mi se Slavica , posle 25 godina ne gasenja crko i onda predju na ovu modernu tehnologiju , jaooo muke . 

pa pretisnu na AM i zovu me kazu ovo crklo ne cuje se vise nista . .. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...