Jump to content

Potrebni šrafići M2.5


guja011

Preporučeni Komentari

2 hours ago, guja011 said:

kako naslov kaže, treba mi 8 (ili više) komada šrafića M2.5 sa upuštenom glavom, dužine preko 15mm.

ako ima i navrtki za iste, utoliko bolje.

Na kraju bloka 45 ima srafovska roba i mislim da su imali ali ne mogu da odem danas, vec sutra da vidim.

Navrtke ima sigurno, sestougaone.

javi veceras za sutra.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eve sve pretrazio, izgleda da se pominjana kutija odsetala sama negde ili sam u naletu inspiracije pridodao i nju na gomilu za bracu Romljane onomad

dakle, onaj HP komp je na raspolaganju da ga pokupis , al srafitji taki jok da ig ima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

fala na pomoći, vladd je našao neke pa sad treba da se dokotrljaju do mene.

nije reko dal su 15ice i to pasuje..

radi se o nekom žutaćkom LCD displeju , kako biva da zagorča, rupice za montažu su 2,5mm a prednja ploča podosta tanka.

preko će srećom folija da pokrije kratere , zato i tražen upuštenjak.

e, sad u pazovi nema šta nema al na kutijče od 1000 komada a toliko mi baš i ne treba.

da se ja pitam što reče bata, ja bi sojerom zavario m3 i razvalio pcb na displeju al mi ne daju..

a ploča aluminijum tako da sojer otpada ko rešenje.

video sam ja i kelco i vremeplov i mprinca, sve su sa cilindričnom glavom..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Jednom drugaru sam pravio maskicu za kineski kompletić volume control sa PGA2311, tri ulaza, enkoder za biranje... tra la la. Isto bila tanka prednja ploča. Rešenje smo našli u vrućem lepku.

Ništa nije falilo kada smo uz prednji lim naslonili displej, centrirali lepo otvor i sa unutrašnje strane uz displej i prednji lim nacedili vrući lepak. Displej neće menjati nikad, a lice izgleda uredno i vrši posao. 

Inače, na jednoj drugačijoj  igrački posao je završio Bison dvokomponentni epoksi. Napred na licu nema otvora i sve izgleda uredno.

  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...