Jump to content
djmilicic

Hi-Files Show 2019.

Preporučeni Komentari

Ja da otvorim temu.

Utisci.

S ove tačke gledišta, da mi je žena pre odlaska stala nasred sobe u pozi Ф i rekla: "Ne mereš da ideš!" - ne bih se ič naljutio. Tol’ko.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
1 hour ago, djmilicic said:

Ja da otvorim temu.

Utisci.

S ove tačke gledišta, da mi je žena pre odlaska stala nasred sobe u pozi Ф i rekla: "Ne mereš da ideš!" - ne bih se ič naljutio. Tol’ko.

Bolje je tako, šta bi bilo da sve te megabuck sprave sviraju bolje od naših skromnih DIY sistema. Ovako si miran.B)

PS

Ja godinama nisam posećivao te sajmove, a sad sam opet počeo da idem. Vidim da se nije nešto mnogo promenilo u zvuku, samo su cene otišle u nebo i pomalo dizajn, a kablovi su sad bogami baš onako debeli.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

@NIXIE

čudi me da se nismo sreli:unsure:

meni je bilo odlično, puno engleza, uživo muzika, sasvim fino

ako izuzmemo moju pristrasnost da mi je harbeth sa regom bio najbolji, moram reći da je sretenović sa vaskrslim rogersom pokidao, kao i av impuls sa graham ls5/9 i nekim exposure pojačalom...stvarno je bilo fenomenalno ali su i značajno skuplji od harbetha...sve u svemu to je taj zvuk

dutch&dutch brutalan, a mcintosh potpuno van konkurencije, ali zato i jeste hi-end, ali onaj pravi

naravno, šolaja standardan, dosadan koliko je dobar :) 

potpuni fijasko mi je mlađa i dynaudio, mislim da je bio fokus, pojma nemam...ma katastofa a najveća gužva...ne kapiram

prijatno za uši je bilo i u sobi sa ar i sonus faberom, a sve ostalo je cincu linci, sve isto...čak ni nelson pass i marten nisu mi ostavili utisak...uobičajen, dosadan zvuk

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Crni pre Davis Cup-a, u ovom novom formatu, rekao bih Vam “držite se Hi-Fi kad Vam tako dobro ide”; no posle onih sjajnih postova o Noletu moram da priznam da Vam i tenis leži.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Svratih danas u prolazu bio negde oko dva i po sata, generalno u svim sobama preglasan zvuk, ali ima u tome neke draži i cela ta atmosfera i vašarski  haos koje pružaju manifestacije ovakvog tipa, čak je i nama poletarcima to postalo jasno. Najveći utisci

-čelistkinje prijatan i opuštajući zvuk,

-šolajin zvuk mi odskače od svih soba i žanr muzike neki bluz i ženski vokali mi baš legli

-mali Rogersi  mi se najbolje pokazali u datom prostoru 

p.s Kablovi u nekim sobama, baš mašala deblji i od cevi za usisivače:D

Možda odem i sutra, kući dosano a napolju hladno.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
38 minutes ago, crni. said:

čudi me da se nismo sreli:unsure:

Trebalo je da dođem sa kumom oko 3, ali on nije mogao danas zbog nekog posla. Idemo sutra, propustili smo muziku uživo .:pardon:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
3 hours ago, NIXIE said:

šta bi bilo da sve te megabuck sprave sviraju bolje od naših skromnih DIY sistema

Bogami što se predpojačala tiče - mogu slobodno da kažem - da Iron Pumpkin može da stoji pored bilo kog od 9K+ ojra i da trči krugove.

:rofl:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Bio danas... bilo lepo.

Za ovakve dogadjaje odavno nemam posebna ocekivanja pa samim tim nema nezadovoljstva.

A kad se vratim kuci i pustim muziku ukapiram da imam dobar hifi... msm nije hiende ali meni lepo  :D

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Mene iznenadio Monitor Audio Gold 300... Odličan zvučnik sa ogromnim stage-om!

Mcintosh po prvi put zvuči kao hi-end... Mozda i najbolji zvuk sajma. 

Makedonci odlični! 

Harbeth/rega sjajni kao i uvek. 

Iznenadio me mali Rogers... Izuzetno zabavan zvuk iz kutije veličine pakle cigareta. 

Neat se čuo bez veze, Graham je dobro radio ali mi se cini da mu treba bolji amp jer je na trenutke zvučao preostro/sibilantno. 

Kii standardno dobar/dosadan/ravan. 

Tight sound svirao prenabudzeno bez sklada između drivera sa bassom koji previše dominira. 

Raal odličan sa mozda malo ravnom scenom. 

U svakom slučaju, drago mi je sto sam bio... 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

da, makedonci zaista dobri, sa skenspikom nema greške, ali mi je zamerka na muzici...čovek puštao bez blama mp3, valjda da pokaže kako su mu uređaji ultimativni i neprobirljivi, ali razlika je velika, mp3 nikad ne može biti dobar za ozbiljno slušanje muzike

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Bio, poslušao sve po 2-3 puta, mogu samo da potvrdim da je @djmilicic bio u pravu.

@crni. Harberth monitori isti kao oni tvoji sviraju ovde tri puta lošije nego kod tebe, plus gramofon im nešto nije dobro podešen.

Definitivno taj koncept sajma po hotelskim sobama je pogrešan. Ili prezenteri opreme nisu na visini zadatka. Svuda boom-i mutan bas, verovatno je to do loše akustike prostorija, ne vidim drugi razlog. To naravno tamo gde ima basa. 

Sve u svemu zvuk uglavnom ko u Tehnomaniji, samo malo bolji tu i tamo.

Čuvajte te sprave što imate.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...