Jump to content

Odakle krenuti u svet vrteški?


gluv_i_udaren

Preporučeni Komentari

Ako čovjeka i na tren razveseli, pa još i ako ima kakav-takav plan za izvuči se iz s..nja u koje se uvalio zbog ispunjavanje dječačkih želja onda nema pitanja treba li netko kupiti motor, zvučnik, ručku, Ryobi (morao sam guglati, jbt... Što se desilo sa Šekspirom, mjkmljtu???) ili crvene hlaće. 
Cijeli život sam se uvaljivao u nevolje i jedine gluposti zbog kojih sam zaista požalio su one koje nisam napravio.
Samo naprijed! :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, zerowaf said:

Ako čovjeka i na tren razveseli, pa još i ako ima kakav-takav plan za izvuči se iz s..nja u koje se uvalio zbog ispunjavanje dječačkih želja onda nema pitanja treba li netko kupiti motor, zvučnik, ručku, Ryobi (morao sam guglati, jbt... Što se desilo sa Šekspirom, mjkmljtu???) ili crvene hlaće. 
Cijeli život sam se uvaljivao u nevolje i jedine gluposti zbog kojih sam zaista požalio su one koje nisam napravio.
Samo naprijed! :drinks:

Zaboravio si gitaru da spomenes:guitarplayer::buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 29 minuta, gluv_i_udaren reče

Mog’o je malo oprati tu ploču, prepo’o sam se kad je krenulo



Imam nekoliko ploča koje "cvrkuću" iako izgledaju savršeno čisto. Oprao sam ih prvo sa ultrasonic cleanerom, pa nije pomoglo. Onda sam ih oprao sa Pro-ject VC-s peračem koji ima i usisivač, pa ih odmah i osuši.
Nije ni to pomoglo.
E sad, ili ima ploča koje jednostavno pucketaju, ili ima nešto što ne znam. Vjerojatnije je ovo drugo.
Sredstvo za čišćenje u US kupki je devet dijelova destilirane vode, jedan dio izopropila i ca 20 ml Iltofola kakvog koriste fotografi. Tekućina zagrijana na 30 stupnjeva, a trajanje čišćenja kod prvog pranja je bilo 10 minuta, a kod drugog 6 minuta.
Sredstvo korišteno na Pro-Ject čistaču je nekakva njihova mješavina koja je došla zajedno sa skalamerijom.

Drugo pranje je bilo tako da sam svaku ploču oprao na VC-s stroju, pa ih takve mokre stavio u US kupku i nakon kupke opet oprao na VC-s mašini.
Ne znam što bih još mogao napraviti.
Ploče su naoko čiste i sjaje se, kako se to u narodu kaže, kao pasja kesa.... i svejedno "cvrkuću".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 minutes ago, zerowaf said:



Imam nekoliko ploča koje "cvrkuću" iako izgledaju savršeno čisto. Oprao sam ih prvo sa ultrasonic cleanerom, pa nije pomoglo. Onda sam ih oprao sa Pro-ject VC-s peračem koji ima i usisivač, pa ih odmah i osuši.
Nije ni to pomoglo.
E sad, ili ima ploča koje jednostavno pucketaju, ili ima nešto što ne znam. Vjerojatnije je ovo drugo.
Sredstvo za čišćenje u US kupki je devet dijelova destilirane vode, jedan dio izopropila i ca 20 ml Iltofola kakvog koriste fotografi. Tekućina zagrijana na 30 stupnjeva, a trajanje čišćenja kod prvog pranja je bilo 10 minuta, a kod drugog 6 minuta.
Sredstvo korišteno na Pro-Ject čistaču je nekakva njihova mješavina koja je došla zajedno sa skalamerijom.

Drugo pranje je bilo tako da sam svaku ploču oprao na VC-s stroju, pa ih takve mokre stavio u US kupku i nakon kupke opet oprao na VC-s mašini.
Ne znam što bih još mogao napraviti.
Ploče su naoko čiste i sjaje se, kako se to u narodu kaže, kao pasja kesa.... i svejedno "cvrkuću".

Te je ploče neko puštao do iznemoglosti prljave i nečistoće su se zalepile do granice na ih je gotovo nemoguće povaditi. Sjajno za probu drvofixa, možda jedino tako uspe. Naravno ako nisu oštećenja u pitanju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 minut, gluv_i_udaren reče

Te je ploče neko puštao do iznemoglosti prljave i nečistoće su se zalepile do granice na ih je gotovo nemoguće povaditi. Sjajno za probu drvofixa, možda jedino tako uspe. Naravno ako nisu oštećenja u pitanju



Hvala! :thumbsup:
Na oko izgledaju savršeno.
Pa, probat ću sa drvofixom kad se opet vratim iz A.
Krećem na put za oko sat vremena.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 minuta, gluv_i_udaren reče

Za pranje ovo i destilovana voda, ja nisam probao ništa bolje. 2-4ml na litar vode, skida prljavštinu, statički elektricitet, crnu magiju, kletve i uroke

90C568C1-FAD8-4528-90AC-31AB1FA0C242.jpeg



Pa nabavit će se onda i ta zečja šapa u boci!  :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 hours ago, zerowaf said:



Imam nekoliko ploča koje "cvrkuću" iako izgledaju savršeno čisto. Oprao sam ih prvo sa ultrasonic cleanerom, pa nije pomoglo. Onda sam ih oprao sa Pro-ject VC-s peračem koji ima i usisivač, pa ih odmah i osuši.
Nije ni to pomoglo.
. . . . 
Ne znam što bih još mogao napraviti.
Ploče su naoko čiste i sjaje se, kako se to u narodu kaže, kao pasja kesa.... i svejedno "cvrkuću".

Meni ovo sve lici na staticki elektricitet.

Stari, dobri Zerostat pistolj je "majka" za te "cvrkute". :)

 

WWW.AMAZON.COM

 

milty1.jpg

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...