Jump to content
Ја sam sam

Udrobljen Off Topic - skladiste

Recommended Posts

Oni samo pokazuju da mora da vlada pravo i zakon. Ne moze na njihovoj drzavnoj teritoriji ( koliko god to bila diskutabilna definicija) da se isporucuje "humanitarna pomoc" a da oni to ne provere. Posle provere moze. U humanitarnoj pomoci lako je mogla da se nadje posiljka kalasnjikova , bombi ... Kada su svaki dan eksplodirali autobusi po Izraelu, niko nije protestovao.Drugi je problem sto taj princip uspostavljanja vlasti na svojoj teritoriji nije dozvoljen svima ali Qod liced Jovi non liced bovi. Mi smo nekako uvek volovi.

ko je na čijoj teritoriji je zaista diskutabilnoo tome precizno govori mojsijevo petoknjižje, a ja se bojim da jevreji to prilično slobodno tumače, ustvari, onako kako njima odgovarakako bilo, sukob jevreja i palestinaca, nekad filistejaca, traje hiljadama godina, a kraj se ne nazire

jes fakat ....... a neki su i bezobrazni bezobrazno bogati

:buehehe:

'bli vas palestinci i jevreji , govana oko nas da se davimo u njima Postavljena slika

Srbinu stomak raspore i dave ga sopstvenim crevima braca Srbi sa iste Zivotinjske farme , a on vice " dajte mi xxxxxx ( stavi omiljenu nacionalnost ovde ) da ga zubima zakoljem ...... on je kriv za sve ! "

edit:

nemojte mi vise ici na ganglije sa Palestincima i Izraelcima . necu se raspravljati ako i dalje sem stava o postupcima bude provejavalo kako neko nekoga ne smatra sebi ravnim .

smatrajte to sto hocete u drustvu svog sterea .

Sta mislis, 'oce li da ubedi Miska, Beka i bratiju da naprave most? ;)

ne zna se ko koga vise drzi za .......... postenog bogatog :buehehe:od sad - kad krenem da vrsim malu nuzdu , cu ga pozdravljam - "dobar dan , posteni bogati !":happy64:covece - cak i dekadentni englezi .......... dekadentni vec stoljecima , poslovicno i sa jebenom tradicijom - cak i oni imaju vise stila u totalnom kalezu i blatu od ove nase elite ..........

...covece - cak i dekadentni englezi .......... dekadentni vec stoljecima , poslovicno i sa jebenom tradicijom - cak i oni imaju vise stila u totalnom kalezu i blatu od ove nase elite ..........

I oni su me skroz razocarali - jesi gledao skoro onu pricu s njihovim bivsim ministrima a sadasnjim clanovima parlamenta kad su novinari navukli njih cetvoro-petoro (bese tu i nekoliko zena) na neku korupcionasku namestaljku i likovi 'ladno pristali pred kamerom (doduse skrivenom :buehehe: ). Pita novinar bivseg ministra:"Znaci mogu da smatram da cete mi to zavrsiti za sumu od 5.000 funti?", a lik odgovara:"mozete na mene gledati kao na neku vrstu taxija - platite tarifu i ja vas odvedem gde zelite..."Jbt, mozes da kupis engleskog ministra za pet hiljada funti... Posto li su ovi nasi klosari?

jes fakat ....... a neki su i bezobrazni bezobrazno bogati .

E to me je posebno iznerviralo. Uvodimo princip da pljackas moze da plati neku vrstu poreza i da mu se oprosti, cak i zaduzbina da mu se podigne.Jel smo mi to dosli u ono doba kupovina indulgencija? Svi grehovi se mogu parama oprati. Sto ne uvedu cenovnik?Sad bih najradije parafrazirao zadnju recenicu iz filma "Mars na Drinu" :Srbijo , jebem te.

Што нас, Ја сам у пријатељским односима са Палестинцима.

i ja

ma da, lako mu je da se kurci u drzavi koja stoji iza njega i koja stoji iza svih problema na bliskom istokuneka proseta tako kroz damask...ma ne mora toliko ekstremno, neka proseta tako marsejom ili jos bolje, lilom...ni ona kapica ne bi ostala od njega

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.