Jump to content
Ја sam sam

Udrobljen Off Topic - skladiste

Recommended Posts

Ubiše nas ovi iz Subotice:Malocas smo dobili obacestenje od AMRES-a da je ucvoritu u Subotici nestalo struje. Ovo ce kao i prethodnih dana dovesti dopada primarnog Internet linka i sporije Internet konekcije.Hvala na razumevanjuServer sala

Најновија информација је да ће  ИРАНСКА ГАРДА   ;) бити на бродовима који носе хуманитарну помоћ Палестинцима.Е па да видимо епилог  :buehehe:!

kuku lele, eto novog ratakako da napisem svoje misljenje o jevrejima, a da ne budem banovan, da ne dovedem u opasnost ovaj sajt i sebe samog?ne znam...zato cu cutati i praviti se kako je internet slobodan, a svetom vladaju demokratija i pravda

kuku lele, eto novog rata

kako da napisem svoje misljenje o jevrejima, a da ne budem banovan, da ne dovedem u opasnost ovaj sajt i sebe samog?

ne znam...zato cu cutati i praviti se kako je internet slobodan, a svetom vladaju demokratija i pravda

nekih labavih pravila ipak trebamo svi pomalo da se pridrzavamo ........ a sta cemo pricati kad se nadjemo u okviru svoja 4 zida , koga volemo a koga ne - to je druga stvar .

u stvari - niko ti ne brani da kazes sta mislis o postupcima te i te vlade, zemlje itd .

jedino nemoj iznositi misljenje o narodima i rasama , ako je negativno ...... ne zbog (kvazi)demokratije , nego zbog onoga kako bi ovaj narod trebao biti odgojen .

to sa jevrejima i njihovim ponasanjem je toliko duboko da prevazilazi postupke njihove i bilo cije vlade, a istina o njima uvek ugrozava pravila lepog ponasanja, zato je bolje cutati i gledati svoja poslačijrs

Oni samo pokazuju da mora da vlada pravo i zakon. Ne moze na njihovoj drzavnoj teritoriji ( koliko god to bila diskutabilna definicija) da se isporucuje "humanitarna pomoc" a da oni to ne provere. Posle provere moze. U humanitarnoj pomoci lako je mogla da se nadje posiljka kalasnjikova , bombi ... Kada su svaki dan eksplodirali autobusi po Izraelu, niko nije protestovao.Drugi je problem sto taj princip uspostavljanja vlasti na svojoj teritoriji nije dozvoljen svima ali Qod liced Jovi non liced bovi. Mi smo nekako uvek volovi.

kuku lele, eto novog ratakako da napisem svoje misljenje o jevrejima, a da ne budem banovan, da ne dovedem u opasnost ovaj sajt i sebe samog?ne znam...zato cu cutati i praviti se kako je internet slobodan, a svetom vladaju demokratija i pravda

Нон стоп сам са пријатељем Палестинцем у вези, могу да кажем да не иде на добро!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.