Jump to content

SissySIT u rukama dunstera


Srecko

Preporučeni Komentari

2 hours ago, Srecko said:



 Pogotovo su moje mogucnosti da svoju ekspresiju nekome prenesem mizerne, pa otuda ni nema postova poput Mikinih.
 

u baš si našao...uzeo mika tanoje, najbolji na svetu... uzeo mika topping, nema bolje za te pare...uzeo mika sisija, ništa bolje u kosmosu (u crnim rupama nije proveravao)....:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, crni. said:

tanoje, ...  topping, nema bolje ...

Obe stvari su modifikovane. Tanoj prilično - skretnica cela....Topping žešće - dodatno napajanje + opampovi svi na pcb.

Tanoj drugačije peva od bilo kog drugog Tanoja. Toppping peva drugačije od bilo kog drugog toppinga. 

Meni bolje peva od onoga što je bilo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Obe stvari su modifikovane. Tanoj prilično - skretnica cela....Topping žešće - dodatno napajanje + opampovi svi na pcb. Tanoj drugačije peva od bilo kog drugog Tanoja. Toppping peva drugačije od bilo kog drugog toppinga. 

Meni bolje peva od onoga što je bilo.

 

Miko, po postovima se videlo da ste uložili ogroman trud u sve (koliko sam shvatio uz veliku Zenovu pomoć), nadograđen velikim brojem slušalačkih sati i poređenja sa drugim sistemima. dok niste dobili ono sto zelite.

Kako može posle svega biti drugačije za Vas nego najbolje.

Ja u ovom sportu ne čuh za neki drugi validan kriterijum osim ovoga koji ste sami primenili.

Da li će Vam se u budućnosti dopasti nešto više dopasti od trenutne postavke (starimo; sluh, interesovanja u krajnjem zbog želje za promenom) sto rek’o Doktor ke vidimo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo slusam nekoliko sati tjuner (ni neznam koja je stanica, 106.8 kHz) i ne mogu da se načudim kako se neverovatno dobro čuje (antena sobna, nikakva mada je signal pun).

Tjuner koji trenutno radi je Pioneer F-99X i sajt fmtunerinfo ga je veoma pristojno da ne kažem odlično ocenio ali ranije nisam primećivao da je taj tjuner tako dobar.

Verujem da je razlog sto je sada u sistemu SissySIT a izgleda da sto god se stavi u sistem uz njega dobije jednu finu muzikalnu notu a pozornica se nekako raširi (napredujem, kad porastem biću Mika a ne kengur[emoji4]).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...