Jump to content

SissySIT u rukama dunstera


Srecko

Preporučeni Komentari

Danas sam, dobrom voljom Aleksandra, dobio na slušanje SissySIT.

Zahvaljujem mu sto mi je omogućio da već na prvo (kratko slušanje) čujem da materijal koji uobicajeno slušam ima (mnogo) tonova koje sa Quad 405 i Dynaco ST70 na mojim Quad ESL 63 do sada nisam čuo.

Potrudicu se da napišem još postova sa utiscima ali ne očekujte ništa slično Mikinim esejima jer ja jednostavno nisam sposoban za taj nivo (zaključan sam bio dok je Bog delio talente). Kada se na sve doda i sluh “matorca” jasno je da mi nije verovati.

Sto sam otvorio temu?

Razlog je jednostavan možda će nekoga zanimati upravo nepretenciozno i nestručno mišljenje “dunstera” a i možda poželi da i sam čuje Sissy na elektrostaticima sa kojima kako Zen reče bi Babelfish M25 trebalo bolje da radi zbog promenjive impedanse naročito u high domenu (ako sam dobro shvatio i preneo).

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sva je prilika da ću u dogledno vreme (Sissy bi mogao biti samo pocetak) preci na tamnu stranu (Pass, Tannoy, Revox u diy izvedbi[emoji4]) a najveći krivac za to biće dark lord Wolland (ko bi drugi)[emoji4].
Namerno iz dana u dan svima nama prikazuje one svoje kolačiće. Pa ni gestapo nije bio tako kreativan u mučenju[emoji4].
Sala na stranu Wolli danas sam, iako smo više puta razmenili mišljenje o tome, shvatio (čini mi se potpuno) kako ste se i zašto onako lako odrekli onih Vaših Nagri, Lebena i šta već ne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sva je prilika da ću u dogledno vreme (Sissy bi mogao biti samo pocetak) preci na tamnu stranu (Pass, Tannoy, Revox u diy izvedbi[emoji4]) a najveći krivac za to biće dark lord Wolland (ko bi drugi)[emoji4].
Namerno iz dana u dan svima nama prikazuje one svoje kolačiće. Pa ni gestapo nije bio tako kreativan u mučenju[emoji4].
Sala na stranu Wolli danas sam, iako smo više puta razmenili mišljenje o tome, shvatio (čini mi se potpuno) kako ste se i zašto onako lako odrekli onih Vaših Nagri, Lebena i šta već ne.
pa, muzika Vrač Labsa prosto zvuči bolje [emoji846]
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Miko razumeo sam Vas šta ste rekli o IP i kad smo se videli, mislim na kvalitetu IP i uparenost sa Sissy-jem.
Naravno i on će doći na red ali prvo moram da se porešavam drugih stvari (svašta nešto će biti čega ću morati da se rešim) jer ako se toga ne rešim i nastavim da punim police u stanu, žena će me utući.
Sada namerno ni ne želim da čujem IP da me ne bi pratila ona jevrejska “dabogda imao pa nemao”. Ovako ni neznam šta bi trebalo da mi nedostaje pa mi ni ne nedostaje[emoji4].
Razumeo sam i ninju, i sam sam u poslednje vreme procitao niz članaka koliko je preamp dominantno bitan u sistemu, ali kao sto rekoh moraće da sačeka svoj red[emoji4].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I treba da nas gledate[emoji4].
Sve smo Vam pootimali[emoji4].
Da Vam nije Nelsona ne bi ste imali šta da slušate (ne ostavismo Vam ništa)[emoji4].
Doduše ja tek počinjem u odnosu na druge: ninja i pogotovo Woli. On bi mogao da otvori presentation room “Vrač labs.” uredaja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...