Jump to content

SissySIT u rukama dunstera


Srecko

Preporučeni Komentari

13 hours ago, Srecko said:

Miko razumeo sam Vas šta ste rekli o IP i kad smo se videli, mislim na kvalitetu IP i uparenost sa Sissy-jem.
Naravno i on će doći na red ali prvo moram da se porešavam drugih stvari (svašta nešto će biti čega ću morati da se rešim) jer ako se toga ne rešim i nastavim da punim police u stanu, žena će me utući.
Sada namerno ni ne želim da čujem IP da me ne bi pratila ona jevrejska “dabogda imao pa nemao”. Ovako ni neznam šta bi trebalo da mi nedostaje pa mi ni ne nedostajeemoji4.png.
Razumeo sam i ninju, i sam sam u poslednje vreme procitao niz članaka koliko je preamp dominantno bitan u sistemu, ali kao sto rekoh moraće da sačeka svoj redemoji4.png.

a mene, sa druge strane, veoma zanima to čega hoćete da se rešite, pa jedva čekam neku ponudu, oglas, šta god :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

srećkoooo, brani me...
:buehehe:

Evo, branim Vas.
Zajedno ćemo navijati za njega kada u Španiji bude igrao za Davis Cup Srbije krajem godine naravno u ovoj majici (nadam se da je moj iPhon korektno preneo boju koja Vam je poznata i za koju i Vi kao i ja navijamo iz sve snage).
d5e64b72245e1bc07d952a753c7f0af8.jpg
I da naravno nikada je ne bih prodao, pogotovo ne za gvožđa[emoji4].
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ni ovu majicu ne bih prodao.
Poklon od bivšeg No1, sedmostrukog grand slam champion-a.
f31b2e64c2dc385cdd79639a0bbe0293.jpg
Siguran sam da znate ko je u pitanju (ko je studirao i grao za Stanford).

PS: Kačket sam kupio jer nisam mogao da uđem na terene (da igram) a da bez nekog vida identifikacije (fol pripadnost-članstvo).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

[mention=2304]Srecko[/mention]
Pa ovo je upravo taman majica za kolegu [mention=115]crni.[/mention]
Za Vas i mene bi morali traziti vece numere. [emoji3]
 

Potpuno ste u pravu.
Hvala bogu da se takve stvari ne nose nego “stoje”.
Izgledao bih kao sponzorušica u streču[emoji4].
Ali boja je bitna!!!
Idemooooo Srbija!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Miko, potpuno sam saglasan!
Jedino sto na tim Vašim Tannoy-ima (za koje je i “rođen”) verujem “otkida”.
Kad malo bolje razmislim Zen bi sad trebalo da se “penzioniše”[emoji4].
Šta ima više da pravi i izmišlja nove AMP-ove, samo može da pokvari utisak[emoji4].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 10/21/2019 at 4:39 PM, Srecko said:


Evo, branim Vas.
Zajedno ćemo navijati za njega kada u Španiji bude igrao za Davis Cup Srbije krajem godine naravno u ovoj majici (nadam se da je moj iPhon korektno preneo boju koja Vam je poznata i za koju i Vi kao i ja navijamo iz sve snage).
d5e64b72245e1bc07d952a753c7f0af8.jpg
I da naravno nikada je ne bih prodao, pogotovo ne za gvožđaemoji4.png.

Kakvo prodavanje, ta majica za neku godinu ima da ima status, ko svete mošti... Naš ambasador, uzor u životu, svetli primer, zvezda vodilja, ma begaj, ja u 2 noću kad pomislim na tog čoveka odma me obuzme sportsko-nacionalni ponos, ustajem, oblačim dres i krenem da navijam Srbija, Srbija!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kakvo prodavanje, ta majica za neku godinu ima da ima status, ko svete mošti... Naš ambasador, uzor u životu, svetli primer, zvezda vodilja, ma begaj, ja u 2 noću kad pomislim na tog čoveka odma me obuzme sportsko-nacionalni ponos, ustajem, oblačim dres i krenem da navijam Srbija, Srbija!

Taj sam!!!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nego, jel radi taj Sisi?

Naravno da radi.
Svrha ove teme i jeste da se napise neki utisak o tom “čudu” i naravno da ljudi, kojima je Bač “daleko”, mogu i da ga čuju.
Problem je jedino sto sam ja “dunster” apsolutno van tokova opisivanja kvaliteta zvuka (vidim da je to došlo do nivoa umetnosti). Pogotovo su moje mogucnosti da svoju ekspresiju nekome prenesem mizerne, pa otuda ni nema postova poput Mikinih.
Sigurno da uslovi da SissySIT pokaže sve sto zna kod mene nisu najbolji (Quad ESL 63 sa promenom impedanse od 3.8-60 oma, preamp PS Audio i DAC) ali kao sto rekoh posto sam dunster ja ne mogu da uocim šta bi trebalo da bude bolje čak i u pomenutim uslovima.
Ono u šta sam siguran je da, za mene, mnogoooo lepše sviri od Quad 405-II MOD Keith Snook (imam ga), koji pak za rang veličine bolje sviri od originalnog Quad 405-II.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...