Jump to content

Babelfish ᄅſ

Zen Mod

Preporučeni Komentari

Miraudio unutra... 

IMG-b38f4126515fed79964dca8db9dc3ac5-V.thumb.jpg.cbbb40f359eea93dc315cadfc1b01713.jpg
Jel ovo neki upakovan kineski kit? Sećam se da je Miro izjavio da ima gotovo sve kineske pločice koje se pojave na ebay/aliex... Čin mi se kod Šćepe u emisiji.
Podeli na ovim sajtovima

33 minutes ago, Nesic said:
1 hour ago, chakija said:
Miraudio unutra... 

IMG-b38f4126515fed79964dca8db9dc3ac5-V.thumb.jpg.cbbb40f359eea93dc315cadfc1b01713.jpg

Jel ovo neki upakovan kineski kit? Sećam se da je Miro izjavio da ima gotovo sve kineske pločice koje se pojave na ebay/aliex... Čin mi se kod Šćepe u emisiji.

Ne bih znao detalje... Znam da veoma dobro zvuči i da je atenuacija rešena preko releja, a pri tom ima i daljinac 

:)

Podeli na ovim sajtovima

Posle 1:0 na domaćem terenu, red je bio da se vidi kako je i u gostima. 

Gostujući teren, ali par poznatih igrača - pre svega svadbarske kutije i OTL by Kenjalo. Takodje prisutan je bio i Power follower kao jedan od suparnika. 

Ukratko, rezultat je 0:2 u gostima. 

Ponovo se pokazalo da mu leži osetljiva kutija sa više drivera. Svadbarska je prosvirala izuzetno. 

IMG_20200530_230122.jpg

Podeli na ovim sajtovima

Power follower se pokazao kao izuzetno korektno pojačalo, ali dinamika i kvalitet visokih je ipak na strani B2J... Da ne pričamo o tome da mu treba mrgetina od preampa da bi imao odgovarajuću glasnocu. 

Podeli na ovim sajtovima

power followeri, kad su dobro napravljeni, imaju prilicno malo od svog karaktera i potpuno dominira karakter preampa koji se koristi

tako da to pri evaluaciji treba uzimati u obzir, te navesti koji se preamp koristio

Podeli na ovim sajtovima

• 1 month later...
  • 1 month later...

Hteo ja da pravim drugaru al ne mogu da pohvatam jel to ono sto je na oglasu i sto se spominje po forumu. Posle me on pitao o cemu se radi i tu mi je bio kraj. Kad me pitao za karakteristike odustao sam od objasnjavanja. Ja nisam dugo na forumu pa nisam pratio od pocetka razvoj i imena konstrukcija pa sad ne mogu da se opasuljim sta je sta ali zato sam Iron Pre uspeo da skontam i evo jos malo pa pocinjem sa sklapanjem. :D

Podeli na ovim sajtovima

Babelfish J je moja iteracija FW Aleph J

Babelfish J2 je moja iteracija ( ako mogu dobro da ispratim , ovo je vec treca) FW J2, sa idejom da bude Swiss Knife J2, sa mogucnoscu da se koriste i IRFP mosfeti i Semisouth JFets u izlazu, zavisno sta ko ima i zeli da postigne

predmetna tema o B J2 je ovde: https://www.diyaudio.com/forums/pass-labs/343073-babelfish-fw-j2-steroids-fathers-j2.html

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...